• 03 יולי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שר התיירות: ''יש בירוחם פוטנציאל תיירותי ענק''

מלון בוטיק למרגלות הר אבנון, - זוהי אחת התכניות ששר התיירות אסף זמיר מבקש לקדם בירוחם, במטרה להביא אליה תיירים

שר התיירות בסיור בירוחם (צילום: יח''צ)

שר התיירות אסף זמיר ביקר היום בירוחם: ״אני מחובר למדבר שמציע אינסוף חוויות ואפשרויות תיירותיות. יש בירוחם פוטנציאל תיירותי ענק ואנחנו מחויבים להצלחה שלכם

היום, שלישי, ביקר שר התיירות הנכנס, אסף זמיר בירוחם יחד עם מנכ״ל משרדו, אמיר הלוי. במהלך הביקור נחשף זמיר לתכניות הפיתוח העתידיות בעיירה הדרומית, ביניהן הקמת מתחם לינה משולב בפארק אגם ירוחם והקמת מלון בוטיק למרגלות הר אבנון. יחד עם צוות לשכתו סייר ברחבי הפארק, בגסטהאוס, במלון אירוס המדבר ואיך לא, ביקר אצל מבשלות ירוחם. את השר ליוו בסיור ראש המועצה המקומית ירוחם, טל אוחנה, היזמים סאם וג׳ימי פינטו, מנכ״לית החברה הכלכלית, חלי אללוף יום טוב ומנהלת תיירות ירוחם, ליאת אביאלי. 

שר התיירות אסף זמיר אמר במפגש: ״אני מאוד שמח שבאתי והתרשמתי ממה שקורה כאן. האגם והמכתש מדהימים ברמה לאומית ובראייה ארוכת טווח יקרו פה דברים גדולים. אני מחובר רגשית לתיירות המדבר ויש פה פוטנציאל ענק. המטרה שלי היא לייצר תשתית מגוונת למדבר שמציע אינסוף אפשרויות וחוויות. אני פרטנר שלכם - אנחנו מחוייבים להצלחה שלכם ומרשים לראות מה שקורה פה."

ראש המועצה המקומית ירוחם, טל אוחנה אמרה ''היום, יותר מתמיד, אנו מחויבים לקדם את התיירות במרחב. ירוחם הינה חלק מהמוצר המדברי שמביא איתו הזדמנויות תיירותיות נהדרות. אמיר, מנכ״ל המשרד, ראה בירוחם עוגן בתכנית המוצר המדברי כבר לפני מספר שנים״. היא פנתה לזמיר והוסיפה: ״אנחנו צריכים את הרוח הגבית של הממשלה כדי לעשות את השינוי כאן. בראייה אזורית. אנחנו זקוקים להשקעות ארוכות הטווח שיאפשרו לנו לממש את הפוטנציאל ולהמשיך ולעבוד על התכניות התיירותיות שלנו.

תגובות

End of content

No more pages to load