• 03 יולי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הולכים בשכונות העיר - ומפרגנים לעסקים

פסטיבל הליכות ג'יין באר שבע יתקיים השנה בימים רביעי עד שבת 17/6/20- 20/6/20 ויהיה בסימן עסקים מקומיים

העיר העתיקה בב''ש, אטרקציה תיירותית (צילום: דני בלר)

פסטיבל הליכות ג'יין באר שבע יתקיים השנה בימים רביעי עד שבת 17/6/20- 20/6/20 ויהיה בסימן עסקים מקומיים! לקהל הרחב יוצעו ללא תשלום מגוון מסלולי הליכה אורבניים מודרכים המספרים את סיפורה האחר של העיר. השנה יתקיימו בבאר שבע 20 הליכות שונות ומגוונות, בשכונות העיר, בשוק העירוני, בעיר העתיקה ובפארקים הציבוריים. לכל אחד ממסלולי ההליכה אופי ושפה משלו המבוססים על סיפור אישי או על רקע היסטורי. את הסיורים מובילים בין היתר: צעירים ומבוגרים, אמנים, חוקרים ויוצרים בתחומים שונים.

ההליכות מתקיימות לזכרה של ג'יין ג'ייקובס מהמנסחות המקוריות של המחשבה העכשווית אודות עירוניות ותכנון ערים. פרויקט ההליכות קורא להתבוננות חדשה, מקורית במרחבים עירוניים ובתהליכים המתקיימים בהם ושואף ליצור הזדמנויות חדשות למפגש בין אנשים. הפרויקט מפנה את תשומת הלב לעוצמה הגלומה באקט ההליכה על היבטיו השונים. 
הפסטיבל שמתקיים בכל שנה בלמעלה מ-200 ערים בעולם, מזמין את תושבי הערים לחלוק סיפורים וסודות נסתרים על המקומות בהם הם חיים, גרים, מבלים ועובדים.

פסטיבל ההליכות בבאר שבע מתקיים בשיתוף עיריית באר שבע, חברת "כיוונים", חברת "יעדים" ו - I LOVE BASH.ההשתתפות בהליכות ללא עלות ובהרשמה מראש בקישור

תגובות

End of content

No more pages to load