• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בדימונה, בימי הקורונה, במקום לבכות - עושים מזה אמנות

תיאטרון דימונה, שכמו כל מוסדות התרבות בארץ נאלץ לקחת פסק זמן בגלל הקורונה - החליט לא לשבת בחוסר מעש ושיחרר יצירה ליוטיוב. צפו ב''קורונה בדימונה''

קורונה בדימונה (צילום מסך, באדיבות תיאטרון דימונה)

עושים לימונדה מהלימונים: משבר הקורונה השבית כמעט כליל את חיי התרבות בארץ, בהם את תיאטרון דימונה - שזכה להתעניינות רבה  בשל עשייתו יוצאת הדופן. בימים אלה אנשי התיאטרון העלול ליוטיוב את ''קורונה בדימונה''   יצירה של אורי וידיסלבסקי, מנהל התיאטרון ונעמה שפירא, רעייתו. ביצירה משתתפים שחקני תיאטרון דימונה ותושבי העיר.

וידאו: קורונה בדימונה (קרדיט: תיאטרון דימונה)
​​​​​​​

גם בימים של הפסקת פעילות התיאטרון, היצירה ממשיכה ומוצאת דרכים אלטרנטיביות להגיע לקהל שלה. התיאטרון מעלה את המורל בכלים היצירתיים שלו והאנשים המוכשרים שעובדים בתיאטרון וממשיך להיות תיאטרון יוצר מקומי, מקורי וישראלי.

אורי וידיסלבסקי הוא המנהל האמנותי של תיאטרון דימונה. הוא הגיע לדימונה מתל אביב לפני כ-4 שנים, בעקבות מינויו לתפקיד. יצירותיו מוכרות היטב בתיאטרון, במוזיקה הישראל ובמחול. בין שיריו המוכרים: ''חורף 73''  למילותיו של שמואל הספרי, להצגות רבות בתיאטרון באר שבע (בהן ''היהודי זיס'' וחצוצרה בוואדי'') וגם ליצירות המחול של ליאת דרור וניר בן גל דירת שני חדרים ו''חמורים''.


תגובות

End of content

No more pages to load