• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תעלומות וחידות בתזמורת

"תעלומות בתזמורת" - בהצגה שעולה בימים אלו בבאר-שבע מנגישים את המוזיקה הקלאסית לילדים

תמונת יח"צ

בסינפונייטה הישראלית בבאר שבע עולה בימים אלה הצגה המשלבת מולטימדיה ותיאטרון.  בשילוב הבובות של מוטי ברכר שיעזרו לתזמורת ולילדים בקהל  לגלות תעלומות על חייהם של המלחינים הגדולים שוברט, היידן בטהובן ועוד תוך ביצוע קטעים נבחרים מיצירותיהם.  כמו כן בהצגה תשולב להקת מתופפים צעירים מצפון הארץ, "תופי השלום", המנגנים על כלי הקשה אקזוטיים מטרינידד וטובגו, הלהקה תבצע עם התזמורת את פסקול הסרט "הפנתר הוורוד" ו"משימה בלתי אפשרית". הלהקה מתארחת לראשונה בבאר-שבע, אחרי סיור הופעות עטור שבחים באירופה ובארה"ב. סיור ההופעות של הלהקה מתקיים בחסות שגרירות ארה"ב. על הקונצרט ינצח אמן כלי ההקשה חן צימבליסטה.

זהו הקונצרט הראשון שפותח את עונת הקונצרטים 2019/20 לילדים ולכל המשפחה ע"ש צבי צור (ממייסדי מפעל אדמה-מכתשים בניהולו המוסיקלי של חן צימבליסטה. בהמשך הסדרה תוכלו לפגוש את ניצה שאול בממלכת הטרולים , לחלום עם רקדני ביה"ס למחול "בת דור" על פיות ושדונים בקונצרט אפוף קסם ומנגינות עם מקהלת הקונסרבטוריון ב"ש להתגלגל מצחוק בקונצרט תיאטרלי "הסינפונייטה לובשת טוטו" בניצוחו של גיא פדר וקונצרט מיוחד בו אמן חול יצייר על הבמה בלייב בזמן הקונצרט, בשילוב אנימציה ווידאו ארט.

קלאודיה צובל מנכ"לית הסינפונייטה: "הסדרה לכל המשפחה היא אחת הדרכים שלנו להנגיש את המוסיקה הקלאסית גם לשכבת גיל צעירה יותר. משך הקונצרט הוא כ-  45 דקות, זמן זה נקבע בהתאם למחקרים שנעשו בתחום, לפיהם זה אורך הזמן שילדים יכולים לשבת בריכוז. אני מקבלת כל הזמן פניות מהורים שמספרים שהסדרה לכל המשפחה הופכת לזמן איכות שלהם עם ילדיהם – וזה מרגש אותי כל פעם מחדש. אנחנו כבר יודעים שמוסיקה הקלאסית מפתחת את המוח, יכול הריכוז והחשיבה ועל זה חן צימבליסטה מוסיף אטרקציות מרגשות על הבמה כמו שחקנים ותיאטרון בובות, יצירות וידיאו ארט ועוד אלמנטים חדשניים שמתאימים לילדים של העולם החדש ומחברים אותם לעולם המוסיקה הקלאסית"

טל' להזמנות: 08-6266422 ניתן להזמין כרטיסים גם באתר התזמורת:  www.isb7.co.il

תגובות

End of content

No more pages to load