• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חג השבועות במתחם הקטר

עיריית באר שבע וחברת כיוונים מזמינות אתכם לחגוג את חג השבועות ביריד חגיגי במתחם הקטר 70414

שבועות במתחם הקטר צילום: דייגו מיטלברג

כחלק מאירועי ליל תיקון שבועות המתקיימים בכל רחבי העיר, עיריית באר שבע באמצעות חברת "כיוונים" ופורום יהדות ישראלית בנגב מזמינים אתכם לבלות את חג השבועות במתחם הקטר 70414. לפני כניסת החג, הקהל הרחב מוזמן להנות מיריד שבועות חגיגי עם מגוון פעילויות במתחם היפיפה וההיסטורי בעיר העתיקה באר-שבע.

במסגרת היריד החגיגי יתקיימו מעגלי לימוד בצוותא למבוגרים, לילדים וביחד, מתחם בועות סבון, סדנאות יצירת זר על ידי שזירת פרחים וסדנאות טנא פרחים, מכירת עוגות חגיגית של קונדיטוריית הבוטיק Beezoo ומקפיטריה עשירה בכל טוב. מעבר לפעילויות החווייתיות, בשעה 18:00 תתקיים תחרות עוגת הגבינה המושלמת שמזמינה את כל מי שחושב שעוגת הגבינה שלו הכי טעימה - להגיע איתה לתחרות מתוקה במיוחד.


מתחם הקטר 70414 הינו מתחם יפיפה בעיר העתיקה באר-שבע אשר קם על תילה של תחנת הרכבת העות'מאנית של שנת 1915. בשנים האחרונות תחנת הרכבת העות'מאנית עברה תהליך חידוש ופיתוח וכיום מהווה האתר מתחם תרבות, פנאי ובילוי ייחודי בעיר העתיקה המתחדשת של באר-שבע. מתחם הקטר הינו חלק מסצנת התיירות הפורחת בעיר העתיקה, שכוללת מגוון גלריות, מוזאונים, פרויקטי אומנות וסיורי בוטיק ייחודיים כמו סיור "שישי בעתיקה" וסיור הגלריות שיתקיימו ביום שישי הקרוב 7.6.

- הכניסה ליריד חופשית, עלות השתתפות בסדנא: 10 ₪ למשתתף.

- הסדנאות יתקיימו בין השעות 16:30-18:00 והינן על בסיס מקום פנוי- מספר המשתתפים מוגבל.

- להשתתפות בתחרות עוגת הגבינה המושלמת, יש להירשם מראש בלינק: https://tinyurl.com/yypbmycy​​​​​​​

-לפרטים נוספים: 08-3730362, rsv@katar70414.org.il, או בפייסבוק מינהלת העיר העתיקה והתיירות.


תגובות

End of content

No more pages to load