• 08 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

את יום המעשים הטובים מבלים ב-SCE

SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון מזמינה את תושבי העיר והאזור ליום המעשים הטובים במכללה

יום המעשים הטובים במכללת סמי שמעון (צילום:יח"צ)


בתכנית: הפנינג לכל המשפחה, שוק ססגוני, פעילויות, הפעלות ועוד. לכבוד יום המעשים הטובים, סטודנטים של המכללה יצאו לפעילות התנדבות במועדון החברתי "צוותא" בבאר שבע.

ביום המעשים הטובים הקרוב, יום שלישי, 2.4, תפתח SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון את שעריה לציבור הרחב. החל משעה 16:30 יתקיים הפנינג גדול לילדים, בשיתוף פארק קרסו למדע, מנהיגות מדעית, שיכלול ג'ימבורי, מתנפחים, סדנאות יצירה, ניסויים מדעיים, משחקים לכל המשפחה ועוד.

בנוסף יוקם בשטח המכללה מתחם נגישות שיציע הפעלות חווייתיות וחושיות לקידום המודעות כלפי אנשים עם מוגבלויות. שוק ססגוני לעידוד צרכנות אקולוגית נבונה כדוגמת החלפת משחקי קופסה, תרומת בגדים, צעצועים ועוד. באירוע ישתתפו גם שחקני קבוצת הכדורגל הפועל באר שבע שיגיעו לפגוש את האוהדים.

לכבוד יום המעשים הטובים, החליטו באגודת הסטודנטים של המכללה לשמר מסורת של עזרה והתנדבות למען תושבי העיר. השנה בחרו באגודה לעזור למועדון "צוותא" בבאר שבע לצעירים עם צרכים מיוחדים. הסטודנטים יחלו השבוע בביצוע עבודות שיפוץ גינה, שתילת פרחים וצמחים, ואף עיצוב פנים.

רום דנן, יו"ר אגודת הסטודנטים ב-SCE, מסר: "אני מתרגש שזכינו לקחת חלק במסורת יפה של אגודת הסטודנטים במכללה. מדי שנה, לכבוד יום המעשים הטובים, יוצאים סטודנטים מהמכללה להתנדבות בעיר. השנה החלטנו לקחנו על עצמנו לשפץ גינה טיפולית במועדון צוותא בבאר שבע,  מועדון לצעירים עם צרכים מיוחדים. לאחר שנסיים את העבודות בגינה, חברי המועדון ישתלו איתנו צמחים. כחלק מעבודות השיפוץ, נכנס גם לתוך המבנה. יחד עם מרצה במכללה, רונית שקרצ'י, שבין היתר גם מעצבת פנים, נצבע את המקום בצבעים שמחים והיא תעצב את המרחב מחדש לרווחת החברים במועדון. אני מודה למכללה על התמיכה הרבה בפרויקט ולמועדון צוותא על ההזדמנות לעשות טוב למען החברה וקהילת העיר באר שבע".

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

אודות SCE, המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון:

SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון, הוקמה בשנת 1995 באישור המועצה להשכלה גבוהה, וכיום היא המכללה הגדולה בישראל ללימודי הנדסה. המכללה מפעילה שני קמפוסים, בבאר שבע ובאשדוד, ומעניקה תואר ראשון ושני ברוב מסלולי ההנדסה. כמו כן במכללה ישנם לימודי מכינה במרכז ללימודים קדם אקדמיים. בראש המכללה עומד פרופ' יהודה חדד המכהן כנשיא.

מידע נוסף באתר האינטרנט: www.sce.ac.il

תגובות

End of content

No more pages to load