• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כך חגגו בעמותת יחדיו את חג הפורים

מסיבת "בוליווד", טקס "אוסקר", מסיבת פול מון ומסיבת חוף

פורים בבית החם בערד (צילום: עמותת יחדיו)

החג הצבעוני של השנה לא פסח גם על מסגרות עמותת יחדיו שחגגו בשלל מסיבות ואירועים ברחבי הדרום. בכפר רוח מדבר שממוקם המועצה המקומית רמת נגב חגגו בפסטיבל תחפושות מוטרף עם פעילויות צבעוניות ומשעשעות במיוחד, מופע סטנד-אפ של הסטנד-אפיסט פלג חיבה, שהשכיב את כולם על הרצפה מרוב צחוק, משלוחי מנות מפנקים שהגיעו מהישובים הסמוכים אשלים וקדש ברנע ומסיבת ריקודים אליה הגיעו מחופשים גם המתנדבים שמגיעים לכפר לאורך השנה ואפילו כלבת הכפר, שושה, שהתחפשה.

ב-14 הבתים החמים ציינו את החג עם מסיבת חד-קרן בבית חם ערד, מסיבת "פול מון" עם מוזיקה ופירות טרופיים בבית חם נתיבות ובמסיבות, משלוחי מנות שהכינו אחת לשנייה, סדנאות אפייה ואיפור והמון מוזיקה טובה. במקלט לנערות, בית הלה, חגגו במסיבת "בוליווד" מטורפת עם המון ריקודים, מוסיקה, אוכל טוב ובעיקר – המון צחוקים.


פורים ברוח במדבר צילום: עמותת יחדיו


בכפר הנוער, העוגן הקהילתי, ציינו כמדי שנה גם את יום ההולדת של הכפר יחד עם החג. והשנה – פורים בסימן סרטים בו השתתפו כלל מסגרות הכפר. כל בית זכה לקבל את הפסלון המוזהב על קטגוריה אחרת והתחפושות היו מדליקות במיוחד – מ"מיניונים", דרך "גברים בשחור" ועד "הכל בראש". הצוות הצעיר של הכפר, יחד עם בני ובנות שירות הובילו את האירוע וגרמו לילדים לשמוח באירוע צבעוני ושמח במיוחד.

אל"מ (מיל.) יאיר באר, מנכ"ל עמותת יחדיו: "כמיטב המסורת אנו מציינים את החג בכלל מסגרות העמותה. אני שמח שבכל פרויקט ציינו את החג בדרך ייחודית ומהנה. זוהי ההזדמנות לומר תודה לכל האנשים הטובים מכל רחבי הארץ שתרמו לנו משלוחי מנות ותרמו להצלחת החג". 


תגובות

End of content

No more pages to load