• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

המחווה של קבוצת הפייסבוק Beauty with Joy365  

מאות נשים מקבוצת הפייסבוק מכינות 3000 סבונים בעבודת-יד ומחלקות לנשות גיל הזהב בכל רחבי הארץ

נשות הקבוצה והסבונים (צילום: יח"צ)

מיה ארזי יזמית בתחום הקוסמטיקה חוזרת לישראל אחרי 13 שנים במוסקבה, יחד עם קהילת נשים המונה למעלה מ-7500 חברות היא עושה ומפזרת טוב.

לקראת יום האישה הבינלאומי שיצויין בתאריך 8.3 יזמה ארזי את פרוייקט הכנת הסבונים הגדול ביותר שהיה עד כה. בתוך פחות מעשרים וארבע שעות חברות הקבוצה ייצרו 3000 סבונים ריחניים מעוצבים בעבודת יד בפס ייצור שיוקם במיוחד עבור האירוע המיוחד ויכלול משטחי עבודה, משטחי חימום, עמדות המסה, מילוי ייבוש ואריזה. כל הסבונים שיארזו בערב זה יחולקו לנשות הגיל השלישי במספר רב של בתי אבות ברחבי הארץ, מאילת ועד ראש פינה.

עד כה האתגר זוכה להיענות גדולה ונשים רבות מכל רחבי הארץ מבקשות לקחת חלק ונרשמות גם כן. האירוע המרכזי יתקיים בתאריך 3.3, יום ראשון בין השעות 17:00-21:00 באולם דבורה עומר בסיפריה הציבורית בקרית עקרון.

מיה ארזי: "בקבוצה יש אנרגיה טובה, הרבה פרגון, עזרה הדדית ומעל לכל נתינה גדולה ואינסופית.  חברות הקבוצה מכל רחבי הארץ נפגשות ומכינות סבונים וכרטיסי ברכה בעבודת יד ומחלקות זאת לנשות גיל הזהב שנמצאות בבתי אבות ובמרכזי יום לקשיש ועושות את זה באהבה גדולה. זה לא ברור מאליו כלל וכלל העיקרון המנחה אותנו הוא לעשות תמיד טוב ולזכור שיש מקום אחד ורוד בעולם."

בנוסף לזה, ארזי מעודדת את הנשים לשלב גם את ילדיהם באתגרי הנתינה וגם בפרוייקט זה השתתפו תלמידים של מורות וגננות וילדים של החברות בקהילה והכינו כרטיסי ברכה שיחולקו ביחד עם הסבונים.


תגובות

End of content

No more pages to load