• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יש מקום אחד ורוד בעולם

3000 סבונים בייצור עצמי יחולקו בקרב ניצולות שואה ונשות הגיל השלישי לקראת יום האישה הבינלאומי

הסבונים שנוצרו בעבודת יד (קרדיט: יח"צ)

מיה ארזי יזמית בתחום הקוסמטיקה חוזרת לישראל אחרי 13 שנים במוסקבה וצובעת לנו את החיים בורוד. יחד עם קהילת נשים המונה למעלה מ-7500 חברות היא עושה ומפזרת טוב.

משהו סוחף קורה בקבוצת הפייסבוק Beauty with Joy365  שהקימה ארזי ובזמן שיא של שלושה חודשים התגבשה קהילת נשים איכותית ותוססת עם 7500 חברות מכל חלקי הארץ כאשר הנושא המשותף לכולן הוא קוסמטיקה, טיפוח ויופי אך לא רק. בקבוצת נסייניות הקוסמטיקה ישנה פעילות גדולה, משחקים נושאי פרסים, אתגרים מצחיקים והרבה ורוד. מי שזכתה להכנס לקבוצה יודעת, כי יש לפחות מקום אחד ורוד בעולם ומה שמניע אותו זה גלגל מקסים של נתינה מדבקת ללא תמורה.

לקראת יום האישה הבינלאומי שיצויין בתאריך 8.3 יזמה ארזי את פרוייקט הכנת הסבונים הגדול ביותר שהיה עד כה. בתוך פחות מעשרים וארבע שעות חברות הקבוצה ייצרו 3000 סבונים ריחניים מעוצבים בעבודת יד בפס ייצור שיוקם במיוחד עבור האירוע המיוחד ויכלול משטחי עבודה, משטחי חימום, עמדות המסה, מילוי ייבוש ואריזה. כל הסבונים שיארזו בערב זה יחולקו לנשות הגיל השלישי וניצולות שואה במספר רב של בתי אבות ברחבי הארץ, מאילת ועד ראש פינה.

עד כה האתגר זוכה להיענות גדולה ונשים רבות מכל רחבי הארץ מבקשות לקחת חלק ונרשמות גם כן. האירוע המרכזי יתקיים בתאריך 3.3, יום ראשון בין השעות 17:00-21:00 במתנ"ס בקרית עקרון.

מיה ארזי: "בקבוצה יש אנרגיה טובה, הרבה פרגון, עזרה הדדית ומעל לכל נתינה גדולה ואינסופית.  חברות הקבוצה מכל רחבי הארץ נפגשות ומכינות סבונים וכרטיסי ברכה בעבודת יד ומחלקות זאת לנשות גיל הזהב שנמצאות בבתי אבות ובמרכזי יום לקשיש ועושות את זה באהבה גדולה. זה לא ברור מאליו כלל וכלל העיקרון המנחה אותנו הוא לעשות תמיד טוב ולזכור שיש מקום אחד ורוד בעולם."

בנוסף לזה, ארזי מעודדת את הנשים לשלב גם את ילדיהם באתגרי הנתינה וגם בפרוייקט זה השתתפו תלמידים של מורות וגננות וילדים של החברות בקהילה והכינו כרטיסי ברכה שיחולקו ביחד עם הסבונים.

הקונספט של הקבוצה מפתיע כמו כל דבר שקורה בקבוצה הזאת מאז שהיא הוקמה - כל חברה מקבלת קופסה ורודה ארוזה בקפידה בניירות משי וסרטים ורודים ובתוכה דוגמיות לטיפוח עור הפנים וטיפול בבעיות עור שונות שארזי מתאימה להן באופן אישי. חברות הקהילה מתנסות במגוון מוצרים ולאחר מכן מעלות לעמוד הפייסבוק את חוות הדעת שלהן. 


תגובות

End of content

No more pages to load