• 08 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מרפאה מצטיינת של כללית סמייל לשנת 2018

מרפאת כללית סמייל בן יאיר באר שבע נבחרה למרפאה המצטיינת של רשת כללית סמייל, בקטגוריה המרפאות הבינוניות

מרפאת כללית סמייל בן יאיר באר שבע, נבחרה למרפאה מצטיינת בקטגורית המרפאות בינוניות, של רשת כללית סמייל. השיקולים בבחירת המרפאה המצטיינת כוללים קריטריונים שונים של מצוינות רפואית ומצוינות בשירות. 

האות הוענק לצוות המרפאה,  מנהל רפואי, ד"ר גולדברג ירון ומנהלת אדמיניסטרטיבית, בינחס נורית, באירוע השנתי של הרשת, במעמד צוות ניהול מרחב דרום ד"ר אורה זלצמן ומשה פרידמן, ד"ר חגי סלוצקי, הרופא הראשי של הרשת ואיתן שלייפר, מנכ"ל ש.ל.ה..

מרפאת כללית סמייל בן יאיר באר שבע כוללת 5 חדרי טיפול ומציעה כל סוגי הטיפולים ביניהם טיפולי חניכיים (פריודונטיה), טיפולי שיניים אסתטיים, טיפולי שיניים משמרים, טיפולי שתלים, יישור שיניים (אורתודונטיה), כירורגיית פה ולסת, רפואת שיניים לילדים, שיקום הפה (פרותטיקה).

לדברי משה פרידמן, מנהל תפעול מרחב דרום בכללית סמייל: "על מנת שהמטופלים ייהנו מטיפול מקצועי ורפואי ברמה הגבוהה ביותר, הם צריכים לחוות גם את ההיבט המנטלי הכרוך בהליכים השונים במרפאה, על הצד הטוב ביותר. ולשם כך, הצוות צריך לפעול על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות הכולל ניהול נכון, אינטליגנציה רגשית והכלה של המטופל בהתאם לסיטואציות השונות בהם נתקלים ביום יום.  צוות מרפאת באר שבע, פועל על פי הסטנדרטים הללו היטב והם ראויים לתעודת ההצטיינות".

"מרפאת בן יאיר באר שבע הוכיחה כי על מנת להצטיין יש לשלב בין מקצועיות לשירות נעים" אומרת ד"ר אורה זלצמן, מנהלת רפואית מרחב דרום בכללית סמייל, "אנו רואים בקרב לקוחות המרפאה את שביעות הרצון הגבוהה מתפקוד צוות המרפאה, הן האדמיניסטרטיבי והן הרפואי".

"כרשת מרפאות השיניים הגדולה בישראל המונה 99 מרפאות בפריסה ארצית, אנו מחויבים להיות בחוד החנית בכל דבר מול המטופל", אומר ד"ר חגי סלוצקי, הרופא הראשי של כללית סמייל ומומחה לרפואת שיניים ציבורית, "הן בפן הטכני והמקצועי, הרופאים המומחים, הסייעות והשינניות המטפלים במקצועיות ורגישות במטופלים, איכות הציוד והחומרים הנמצאים תחת פיקוח ובקרה צמודים. והן בפן המנטלי, מתן שירות אדיב והכלת המטופל. המרפאה המצטיינת משלבת בין כל אלו באופן האידיאלי והנכון ביותר".

תגובות

End of content

No more pages to load