• 03 יולי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ישפרו פלאנט לכבוד ט"ו בשבט

סדנאות יצירה והפעלה לילדים יתקיימו בישפרו פלאנט

מועדון הילדים בישפרו פלאנט חוויה לכל המשפחה (צילום: יח"צ)


מתחם 'ישפרו פלאנט', כבר ערוך ומוכן לקבל את ילדי באר שבע והסביבה, ולהנות משלושה ימים של סדנאות יצירה והפעלה לכבוד ט"ו בשבט. וזאת במסגרת פעילויות מועדון הילדים אשר מתקיימות במתחם הכניסה חופשית!!

בהנהלת ישפרו פלאנט, החלו את העבודות לסידור מתחם הילדים כבר משעות הבוקר המוקדמות ומחכים לילדי באר שבע והסביבה שיגיעו ליהנות משלושה ימים של כייף וחוויה. סדנאות אלו הן חלק מרצף אירועים אשר תוכננו מראש לחודש ינואר ב'ישפרו פלאנט' באר שבע, במסגרת מועדון הילדים המתפתח.


ביום א' 20.1 החל מהשעה 17:00 תתקיים סדנת יצירה לעיטורי עציצים, הילדים יתנסו ויקחו חלק בקישוט בתי עציצים במגוון רחב של חומרים ומרקמים.

ביום ב', ט"ו בשבט 21.1 בין השעות 17:00-20:00 תתקיים סדנה ייחודית אשר תוקדש כולה לאווירת החג, הילדים יוכלו להכין עציץ מקושט, קקטוס בתלת מימד ושקדיה מתוקה על סוכריה על מקל.

ביום ג', 22.1 החל מהשעה 17:00 יכינו הילדים עוגת שוקולד ובננות ריחנית וטעימה.

יריב טל, מנהל ישפרו פלאנט: "אני מזמין את כל ילדי באר שבע והסביבה ליהנות משלושה ימים של כייף ויצירה ובאווירת החג השמחה שחג זה מביא עימו".

מתחם היצירה בישפרו פלאנט (צילום: יח

להצטרפות ללא עלות למועדון הילדים ולדיוור אישי עבור אירועים אשר מתקיימים במתחם ניתן לעשות דרך דף הפייסבוק של 'ישפרו פלאנט', מועדון הילדים.


תגובות

End of content

No more pages to load