• 08 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קולות העתיד של באר שבע: תחרות שירה אמנותית לצעירים

קברטי בסיום קונצרט פתיחת עונה (צילום: דייגו מיטלברג)

הסינפונייטה הישראלית באר שבע הודיעה כי תקיים תחרות שירה אמנותית, נושאת פרסים, במטרה למצוא את דור העתיד של הסולנים הקלאסיים. התחרות תתקיים ב 13 במאי 2019 את התחרות יזמה חברת הועד המנהל של התזמורת, ג'יזל אלאלוף בשיתוף עם הנהלת התזמורת.

בתחרות זכאים להשתתף תושבי באר שבע והסביבה מגיל 15 ועד 22. המשתתפים יבחרו שלוש יצירות קוליות שונות בליווי פסנתר, בשלוש שפות מקור שונות ומשלוש תקופות שונות. המשתתפים ישירו את הקטעים בעל-פה ויהיה עליהם להעביר את הרפרטואר הנבחר, כולל תפקיד ליווי פסנתר כחודש וחצי לפני התחרות. בראש צוות השופטים של התחרות יעמוד המנהל המוסיקלי של הסינפונייטה, מאסטרו ניר קברטי.

לזוכה במקום הראשון יוענק פרס כספי על סך 1500, מלגה לשיעורי פיתוח קול בעלות של 1500 ₪ והשתתפות בקונצרט של הסינפונייטה וביצוע של שיר בעיבוד מיוחד לתזמורת וסולן שייכתב במיוחד לאירוע זה. לזוכה במקום השני יינתן פרס כספי על סך 1000 ₪ ועוד 1000 ₪ נוספים לשיעורי פיתוח קול. לזוכה במקום השלישי  יוענק פרס כספי על סך 1000 ₪ במזומן. כל הזוכים יקבלו מנוי לקונצרטים של התזמורת. את הפרסים למקומות הראשונים ולקיום התחרות תרמו דבורה ואריאל אלאלוף, זוג יהודים מצרפת.

ג'יזל אלאלוף, יוזמת התחרות "הסינפונייטה הישראלית באר שבע משמשת כבר שנים רבות בית חם לנגנים ויוצרים מגוונים ובד בבד משקיעה בדור הצעיר בפרויקטים חברתיים. התחרות נולדה במחשבה להעניק הזדמנות מקצועית לכישרונות צעירים בתחום השירה האמנותי. אני מאמינה שבמסגרת התחרות נפגוש את דור העתיד של השירה האמנותית הקלאסית ומקווה שנצליח להעניק גם לו, בית מקצועי חם."

תגובות

End of content

No more pages to load