• 03 יולי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לראשונה מזה יותר מעשור: קק"ל מזמינה לאירוע "רוכבים ובונים"

קרן קימת לישראל מזמינה את ציבור הרוכבים לאירוע "רוכבים ובונים" שיתקיים ביער גברעם, 14.12, יום שישי. במהלך האירוע המשתתפים יקחו חלק בבניית סינגל אופניים חדש ביער ולסיום יצאו לרכיבה משותפת בסינגל החדש

יער גברעם (קרדיט: זוהר צפון, קק"ל)

לראשונה בקק"ל, ביום שישי ה-14.12, יתקיים אירוע "רוכבים ובונים". האירוע יתקיים ביער גברעם בשיתוף חברת מצמן את מרוץ ומותג האופניים Specialized. מטרת האירוע היא לבנות סינגל חדש ביער מסביב לאתר ההנצחה המתוכנן לחללי "צוק איתן".

בשעה שמונה בבוקר יפגשו הרוכבים והמשתתפים באזור התאטרון ביער גברעם. במהלך האירוע, לאחר חלוקת הציוד, יחולקו המשתתפים לצוותים ויקבלו משימות לבניית השביל יחד עם בני משפחות חללי מבצע "צוק איתן". לאחר סיום הבנייה יצאו המשתתפים לרכיבה משותפת ראשונה בסינגל החדש. לכבוד יום האירוע יגיעו לארץ מספר אורחים מהנהלת חברת "ספישלייזד" בארה"ב.  

זוהר צפון, מנהל מחלקת תכנון מרחב דרום בקק"ל, סיפר: "האירוע נולד בכנס אופניים בסלובניה. חברת "ספישלייזד", אחת החברות הגדולות והמובילות בעולם, פנתה אל קק"ל, כמי שאחראית על הקמת ותחזוק שבילי אופניים רבים בישראל, ויחד חשבנו על אירוע משותף. ישראל כיום נחשבת למובילה בתחום בניית הסינגלים ומסלולי הרכיבה על אופניים משום שישראל היא בין המקומות היחידים בעולם בהם קיים גוף שאחראי על תחזוקה שוטפת לסינגלים ועל בניית מסלולים נוספים. מסיבה זו ההתעניינות בישראל כיעד תיירות-אופניים גדלה והאירוע המשותף הוא דוגמה למגמה זו.  

לסיכום סיפר צפון: "הסינגל החדש שנבנה ביום האירוע יתחבר לסינגל הקיים ביער גברעם, שהתחיל כפרויקט דומה של עירוב ציבור הרוכבים בהקמתו, לפני 12 שנה. בחרנו ביער גברעם כיעד לביצוע המסלול בשל האנדרטה לזכר חללי צוק איתן במקום ובגלל טרור העפיפונים בחודשים האחרונים שפגעו בין היתר גם ביער זה. שביל זה הוא חלק מתכניות קק"ל לאתר ההנצחה במקום ויהווה בעתיד את מבואת שבילי האופניים של גברעם".

תגובות

End of content

No more pages to load