• 28 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קק״ל מדליקה את חנוכה

מה לעשות עם הילדים בחופשת חנוכה? הקרן הקיימת לישראל מציעה שורה מגוונת של פעילויות לילדים (והוריהם) שמתכתבות עם סמלי חג האורות ומחברות לטבע, לסביבה ולמורשת החג

הטרקטור לאחר שהגיע לבית אשל (קרדיט אורנית גינת וארכיון צילומים קקל)

חנוכה, חג האור, חג השמן, חג המכבים הוא לעיתים המושך ביותר את הילדים. השילוב של החג המסורתי עם ימי החופשה המרובים, מובילים לחיפוש אטרקציות ופעילויות למשפחות רבות ברחבי המדינה. קק״ל מציעה שורה מגוונת של פעילויות לילדים, בכל הגילאים, שמקשרות את הילדים לסמלי החג, לטבע למדינת ישראל. ולמען ההורים, קק״ל מציעה את הפעילות בחינם או בעלות סמלית!


מאירים את חנוכה עם קק"ל

ארכיון הצילומים של קק"ל מעלה תערוכה ייחודית שסובבת כולה סביב מוטיב האור - הדלקת נרות, הנפת לפידים ומשואות ועוד. התמונות בתערוכה מלוות רגעים נוסטלגיים קטנים וגדולים, יומיומיים וחגיגיים בארץ ישראל לאורך השנים, כפי שהשתקפו מבעד לעדשות המצלמות של צלמי קק"ל. בכל תמונה ייצבעו מספר אלמנטים, אשר יאירו אותה באור נוסף וישוו לה מראה עכשווי.

מתי?

יום שני-חמישי, כ"ה-כ"ח בכסלו תשע"ט, 3-6.12.18

איפה?

"אורות קק"ל" במצפה אשל בבאר שבע - סיורים מודרכים בתערוכה יתקיימו מדי יום בשעות 9:00 - 14:00. בנוסף, יתקיים משחק נושא פרסים סביב תצלומי התערוכה באמצעות אפליקציה בטלפון הנייד.  הפנינג לכל המשפחה ברוח החג שיכלול סדנאות יצירה, שחקנים, חידונים ועוד יתקיים ביום רביעי, 5.12.18 בשעות 9:00 -14:00 יתקיים הפנינג לכל המשפחה ברוח.


הפעילות הינה ללא תשלום. ההשתתפות בהפנינג מותנית בהרשמה מראש ב"קו ליער 1-800-350-550 www.salkkl.org.il.

יער המלאכים שחריה (קרדיט אדי ישראל)​​​​​​​

סיורי עששיות ביערות קק"ל

טיול חוויתי לאור עששיות למשפחות, שיתחיל בשעת בין הערביים, עם שקיעת השמש ועליית הירח. במסגרת הסיור נכיר את החיות הפועלות בלילה, נפעיל את החושים, נאזין לצלילים, נצפה בכוכבים, נשמע סיפורי גבורה, אגדות וצ'יזבטים מרתקים, נדליק נרות חנוכה ונקנח בתה צמחים טעים וחמים! תינתן עששית אחת למשפחה. משך הסיור כשעתיים וחצי, ציוד נדרש: פנס, נעלי הליכה סגורות, מכנסיים ארוכים, מים.

מתי?

יום רביעי כ"ז בכסלו תשע"ט, 5.12.18, בשעה 17:00

איפה?

יער שחריה המלאכים, ליד קרית גת.


הפעילות הינה בתשלום סמלי של 20 ש״ח למשתתף.

מותנה בהרשמה מראש ב"קו ליער", מוקד המידע לטיולים של קק"ל, 1-800-350-550. מספר המשתפים מוגבל.

משתלת גילת (קרדיט דודו גרינשפן וקקל)

"מאירים את ישראל 2018" - סובב גילת

קרן קימת לישראל וחברת החשמל מזמינים אתכם למרוץ באזור גילת, לכבוד הדלקת נר שישי של חנוכה. נרוץ יחד במסלול מעגלי של כ- 4 ק"מ המתאים לכל המשפחה.

מתי?

יום שישי כ"ט בכסלו תשע"ט, 7.12.18 בשעה 9:00.

איפה?

משתלת גילת קק"ל

ההשתתפות במרוץ הינה ללא תשלום, אולם מותנת בהרשמה מראש ב"קו ליער" בטלפון: 1-800-350-550, או באתר האינטרנט www.salkkl.org.il


תגובות

End of content

No more pages to load