• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

פסטיבל Urbanegev יוצא לדרך

הפסטיבל האורבני הגדול של "הרשת: באר שבע" יוצא לדרך ומשנה את צורתו של מרכז הנגב, 02/11/18 מרכז הנגב, דרך מצדה 6 באר שבע, 11:00-14:00

צילום- כרמית קורץ

פסטיבל אורבנגב (Urbanegev)  הוא פסטיבל רחוב שהמטרה שלו היא קידום המרחב הציבורי ועיצובו לטובת הקהילה, והוא מנוהל ומאורגן על ידי חברי קהילת"הרשת", מבית ארץעיר. המבקרים והחוגגים ייהנו מהופעה חיה של Echo מהצמד האלקטרוני Echo&Tito, שפרצה לאחרונה בקריירת סולו היפ הופ נשי מקפיץ ומלא בגרוב. לפני ואחרי עלייתה של Echo לבמה, ינגן דיג'יי שי כהן שיקפיץ את האורחים ויגרום לאווירה משוגעת! לאורך כל הפסטיבל, ייהנו המבקרים גם מאומנות רחוב מעוררת השראה של אמנים מקומיים.

צילום- כרמית קורץ​​​​​​​

מתן סעד, מוביל קהילת הרשת וממייסדי הפסטיבל סיפר כי: "פלייסמייקינג הוא תהליך קידום המרחב הציבורי ועיצובו לטובת הקהילה. זיהינו פוטנציאל במרכז הנגב ובעזרת חיבור לעסקים המקומיים, החלטנו להפוך את המקום לנעים ובעל משמעות. זה בעצם כל הרעיון של קהילת "הרשת" - להפוך את באר שבע למקום נעים ובעל משמעות, במקום שיראו בה עוד תחנת מעבר בין הצבא ל'אחרי התואר' "

בלה אלכסנדרוב, מנכ"לית ארץעיר בירכה על היוזמה ואמרה: "הפעילות של הרשת היא דוגמא לצעירים שלוקחים אחריות על המקום בו הם חיים, על העיר שלהם. מאות צעירים המגיעים לפסטיבל לוקחים חלק פעיל בהפיכת המקום למזמין ונעים, וכל זאת תוך כדי חגיגה פתוחה וחינמית לכל מי שירצה להצטרף. קהילת הרשת מוכיחה איך קהילה יזמית ומחוברת יוצרת מציאות וסביבת חיים עירונית קהילתית ומשגשגת. אני גאה להיות שותפה בקהילה הזו ובפעילות שלהם".

"הרשת: באר שבע" היא קהילה מבית "ארץעיר", ארגון הפועל לפיתוח קהילתיות עירונית ב 27 ערים ברחבי הארץ באמצעות קהילות, יזמות ותעסוקה. "הרשת: באר שבע" מונה מאות צעירים וצעירות מהעיר ופועלת בשיתוף הרשות לפיתוח הנגב ומרכז סטארט-אפ. "הרשת" מציעה פלטפורמה לאירועים תרבותיים ומיזמים חברתיים דוגמת נגריה קהילתית, מפגשים קהילתיים, ארוחות שישי משותפות, מחסן ציוד שיתופי, אמנות רחוב, גינות כלבים, כוורות מתנות, טיולי ירח מלא, ארוחות שישי המוניות וכל יוזמה שבוערת בצעירי העיר להריץ קדימה.

פסטיבל Urbanegev, שישי ה02/11/18,

מרכז הנגב, דרך מצדה 6 באר שבע, 11:00-14:00

תגובות

End of content

No more pages to load