• 03 יולי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עסוקה בתעסוקה: כנס בנושא אמהות ותעסוקה בבאר שבע

עמותת יחדיו מעגל החיים והתעסוקה בבאר שבע יקיימו ביום חמישי (25.10) כנס בנושא אמהות ותעסוקה בבאר שבע

עסוקה בתעסוקה - באדיבות מעגל החיים והתעסוקה

האתגר הגדול ביותר של נשים לאחר לידה בעולם המודרני הוא השילוב בין הקריירה לטיפול בילדים, אתגר שהופך כמעט לבלתי אפשרי מיום ליום. המעסיקים דורשים מנשים לעבוד שעות ארוכות וכאשר גם בן הזוג נמצא בעבודה החברה מצפה מהאמהות, באופן טבעי, להיות אמונות על הטיפול בילדים במקביל לניסיונות שלהן להתקדם מבחינה מקצועית.

ולכן החליטו במעגל החיים והתעסוקה המופעל על ידי עמותת יחדיו לקיים ביום חמישי הקרוב (25.10.18) כנס שכל כולו יוקדש לשאלת המאה – איך נשים עושות את זה? בכנס תתקיים הרצאה בנושא "בית, עבודה ומה שביניהם" שתועבר על ידי עו"ס תעסוקה מהמרכז והמשתתפות ישמעו את סיפוריהן האישיים של נשים שקיבלו שירות במרכז. בסיום תתקיים הרצאה של הסטייליסטית מעיין ממן שתצייד את הנשים בטיפים לסטייל בעבודה. 

מרכז מעגל החיים והתעסוקה פועל בהובלת עיריית באר שבע ומשרד הרווחה, בשיתוף ג'וינט ישראל תב"ת ומופעל על ידי עמותת יחדיו, ששמה לה למטרה לפעול לצמצום הפערים החברתיים על ידי תכניות תעסוקה מתקדמות. במרכז תכניות שונות הנותנות מענה לתושבי העיר והאזור אשר אינם מועסקים מספר חודשים ומעלה ו/או המבקשים לעשות שינוי תעסוקתי במטרה להשתלב ולהתמיד בתעסוקה איכותית ומקדמת.


טל סלובו-ברבי, מנהלת מרכז מעגל החיים והתעסוקה בעמותת יחדיו: "נשים רבות מתמודדות בין התפקיד שלהן בבית, לבין עולם העבודה. האמהות והשילוב בין בית לקריירה הינו נושא חוצה אוכלוסיות, דתות וסטטוסים. אני מאמינה שלכל אישה יש מגוון תפקידים בחייה ולצד האמהות, לכל אחת יש כוחות ויכולות אחרים ואין ספק שהיא יכולה לממש את עצמה בעולם העבודה ובכלל בחייה וזו הסיבה לכך שהחלטנו לקיים את הכנס הזה". 

  • המפגש ללא עלות אך נדרשת הרשמה מראש.
  • הכנס יתקיים במעגל החיים והתעסוקה שדרות יצחק רגר 22, קומה 1 באר שבע
  • לפרטים נוספים: 08-6406028, או בוואטסאפ של מעגל החיים והתעסוקה

 050-4948022 ובדוא"לraayat@br7.org.il

תגובות

End of content

No more pages to load