• 03 יולי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

פעילות חוויתית ומהנה לכל המשפחה ביום הבחירות

מתחם "ישפרו פלאנט" בבאר שבע יארח ביום שלישי, 30.10 בין השעות, 11:00-14:00, 16:00-19:00 הפנינג להטוטנות לכל המשפחה. ההפנינג, שיתקיים ביום הבחירות, יציע מגוון רחב של פעילויות וסדנאות. הכניסה חופשית

מתחם ישפרו פלאנט הכינו תכנית לבילוי עבור כל המשפחה אשר תכלול מתחמי פעילות רבים במהלך כל שעות היום. בין הפעילויות הרבות אשר יוצעו לקהל הרחב וללא עלות הם מתחם ג'אגלינג, סדנת שיווי משקל, סדנת חרבות ועוד, סדנאות יצירה.

הפעילות במתחם הג'אגלינג תאפשר לכולם להפוך ללהטוטנים ליום אחד. להטוטן יפעיל את מתחם הג'אגלינג במופע מאתגר וסוחף הקפצת כדורים, צלחות מסתובבות ועוד. בנוסף תתקיים גם סדנת שיווי משקל אשר תאפשר למשתתפים להבין איך זה "להרגיש על הגובה" הילדים והילדות יוזמנו להתנסות בהליכה על קביים, ללמוד כיצד שומרים על שיווי משקל ועוד. פעילות בקוביות עץ, סדנת חרבות ועוד.

יריב טל, מנהל ישפרו פלאנט באר שבע: "אני מזמין את כולם להגיע וליהנות מאירוע ייחודי ומהנה ביום זה. הפעילות הינה חלק מלוח אירועים אשר תוכננו ונבחרו בקפידה ומתקיימים במהלך כל השנה. אני שמח לראות מבקרים חדשים במתחם לצד כאלה שמבקרים ומבלים אצלנו בקביעות. מועדון הילדים שלנו הינו מועדון איכותי המציע אינסוף של פעילויות ותוכן במהלך כל השנה".

האירוע יתקיים ביום שלישי (יום הבחירות) 30.10.18, בין השעות 11:00-14:00, 16:00-19:00

במתחם 'ישפרו פלאנט' באר שבע, ברוך קטינקא 2, קריית יהודית.

תגובות

End of content

No more pages to load