• 28 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

טורניר הטניס הגדול ביותר בישראל יתקיים במיתר

טורניר מיתר open לזכרו של סרן ליעד לביא ז"ל, שנפל במבצע צוק איתן, יתקיים זו השנה הרביעית בשבוע הבא, החל מיום שבת, 13.10 למשך שבעה ימים, עד ה-20.10. בטורניר ישתתפו עשרות טניסאים מכל העולם שיתארחו במהלך

מיתר אופן (קרדיט: נובלה לולה)

ביום שבת ה-13.10 יתחילו משחקי המוקדמות בטורניר "מיתר open לזכרו של סרן ליעד לביא ז"ל" במועצה המקומית מיתר. בטורניר, שהפך כבר למסורת של הישוב, ישתתפו השנה כשבעים שחקני טניס מישראל, שוויץ, איטליה, הולנד, גרמניה, בריטניה, ארה"ב, אוסטרליה, דרום אפריקה, רומניה, מונקו, רוסיה, אוקראינה ועוד. השחקנים שיגיעו מדורגים כיום במקומות 300-400 בעולם אך יוכלו לזכות בנקודות ולשפר את מעמדם במהלך הטורניר. כמו-כן, החל מתאריך ה-18.10, במקביל לתחרות, תתקיים גם תחרות של קבוצת אתנה על סך 3,000 ש"ח עם עשר שחקניות הטניס הטובות ביותר כיום בארץ.

התחרויות עצמן יתקיימו במועדון הספורט מיתר, שהעמיד את מגרשי הטניס לטובת התחרות ללא עלות כלל. סך הפרסים בתחרות עומדים על 25,000 דולר שגייסו במועצה ממשרד התרבות והספורט, מהרשות לפיתוח הנגב ומאיגוד הטניס הישראלי.

הטורניר מערב גם את תושבי מיתר המארחים בבתיהם בהתנדבות את הספורטאים, המאמנים והשופטים. תלמידי בתי הספר יגיעו במהלך ימי הטורניר לצפות במשחקים ויעברו בפינת ההנצחה שתקום לזכר סרן ליעד לביא ז"ל. במהלך ביקורם ילמדו התלמידים על חייו של ליעד, על מבצע צוק איתן ועל אהבתו לספורט הטניס. בסוף כל יום תחרות יתקיימו הפעלות ופעילויות ספורט וטניס עבור תושבי וילדי הישוב.

שמואל לביא, אביו של סרן ליעד לביא וממארגני הטורניר, הודה לשותפים להצלחת הטורניר וסיפר על חשיבותו למען הישוב: "זו השנה הרביעית שהטורניר מתקיים לזכר הבן שלי וזה אירוע שהפך כבר למסורת בישוב. גם השנה שמחנו לראות שהתושבים לוקחים חלק ומזמינים לבתים שלהם את השחקנים. אני מודה למועצה, למשרד התרבות והספורט, לרשות לפיתוח הנגב, לאיגוד הטניס הישראלי ולמועדון הספורט במיתר. יחד הצלחנו להרים תחרות בינלאומית ברמה הגבוהה ביותר. אנו מזהים בהרשמה השנה גם שחקנים חוזרים וזאת התגובה הטובה ביותר שאפשר לקבל. אני מאחל שבכל שנה נקיים את התחרות לזכר בני במיתר ושנמשיך להוביל בתחום הטניס בישראל".

תגובות

End of content

No more pages to load