• 28 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מרוץ ליל הירח לשילוב אנשים עם אוטיזם בחברה

היום, יום חמישי, 30.8 יתקיים מרוץ המשפחות " ליל ירח" – המרוץ החברתי השנתי לשילוב אנשים עם אוטיזם בחברה

מרוץ ליל ירח (צילום אריה לוי)

היום (30.8) בשעות הערב תשמע במטעי החוחובה של קיבוץ חצרים יריית הזינוק של מרוץ "ליל ירח- למען שילוב אנשים עם אוטיזם בחברה", בו ירוצו 500 משתתפים בשלושה מקצים: 2 ק"מ למשפחות וילדים, 5 ק"מ ו – 10 ק"מ. המרוץ מנגיש את הפעילות הספורטיבית לכלל האוכלוסייה תוך העברת מסר ברור- כולנו שווים וראויים לשילוב בחברה.

את המרוץ מובילה עמותת "חברים בנגב" שפועלת בדרום לקידום זכויות של אנשים עם אוטיזם במגוון תחומים יחד עם סרחיו אללוף, בעלים ומאמן קבוצות הריצה RUNNING B7. מהנהלת המרוץ נמסר כי המרוץ שומר על מסורת של השתתפות ללא עלות, מתוך אמונה שספורט צריך להיות נגיש לכולם ולחבר בין עולמות. הדבר מתאפשר באמצעות תמיכתם של נותני החסויות למרוץ: עמותת "יחדיו", מחסני השוק, תנובה, אלוף הספורט ומימונ'ס, ובזכות התגייסותם של עשרות מתנדבים שנרתמו להפקה.

מרוץ ליל ירח (צילום אריה לוי)​​​​​​​

שרון בריל, יו"ר עמותת "חברים בנגב" סיפרה:  "אנו רואים במרוץ הזה, שהוא חברתי, קהילתי וערכי מאד, הזדמנות ענקית ואמיתית להנגיש את הלקות האוטיסטית בפני המשתתפים, באופן בלתי אמצעי ובגובה העיניים. אדם עם אוטיזם הוא אדם עם רצונות כמו כולם, הוא רוצה להיות שמח, בריא, ומאושר, להיות אהוב ורצוי ושלעולם לא יוקיעו אותו בגלל שונותו, והמרוץ יוצר את החיבור הזה בדיוק. כי כשמשלבים מגלים עולמות מופלאים."

תגובות

End of content

No more pages to load