• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

האמנים שמציגים את היצירות שנעשו מאחורי הדלתיים הסגורות של הממ"ד

אנחנו נמצאים כרגע בסופו של קיץ מתוח במיוחד, עם פצועים, נפגעי חרדה, מאות דונמים שרופים, ועשרות אלפי אנשים עם פרנסה שנפגעה. רגע לפני תחילת השנה החדשה, מגיעים אמני עוטף עזה והדרום לפסטיבל חגיגי ואופטימי

פסטיבל אמנות דרומי, חוטים מספרים (קטי מזרחי)

אחרי תקופה ארוכה בה הסתגרו בתוך הסטודיו, וחלקם אפילו נאלצו לסגור את הגלריות כי לא יכלו יותר להחזיק בהן בגלל המצב, עשרות אמנים מיישובי עוטף עזה והדרום מקימים יחדיו פסטיבל אמנות ייחודי לקראת ראש השנה.

הפסטיבל החגיגי, שיתקיים בבאר שבע ב-31.8 ו-7.9 (ימי שישי) נועד לרומם את מצב הרוח, לסייע לקראת החג לאלו שפרנסתם נפגעה, להראות איך כל המדינה עוטפת אותם באהבה ולהפוך את המתנות השנה ללא רק תוצרת הארץ, אלא תוצרת הדרום.

פסטיבל אמנות דרומית, דברים במדבר (צילום ויצירה דפנה מירזיוף)

בין יצירות האמנות תוכלו למצוא צלחות בעבודת יד מחימר מקומי נגבי עם הדפסי יעלים מעשה ידיה של דנה מירזיוף מהגנב; איורי סיטואציות מקריות של איריס וקסלר, תושבת באר שבע שייצגה את ישראל בתערוכות בינלאומיות לכבוד שחרורו של גלעד שליט; וציורי נוף ארצישראלי דרכם תושבת עוטף עזה, דורית חניה, מצליחה להשתחרר מהמתח ולהגיע לשקט ושלווה פנימית – אותה היא רוצה לחלוק עם אחרים.

בנוסף, יוצעו למכירה בפסטיבל פריטי אמנות מחביות יין,שטיחים מעבודת יד, איורים בצבעי מים וקליגרפיה, משחקים ידידותיים לסביבה מחלוקי נחל, צילומים מקוריים, שטיחים מעבודת יד, תחרת נייר, יצירות מזכוכית, כלי קרמיקה חגיגיים, תכשיטים ייחודיים בעבודת יד, פריטים ואביזרי נוי סרוגים, ריהוט עץ ואוספים פרטיים נוספים שנותנים במה לאמנים מהאזור.

פסטיבל אמנות דרומית ציורי מים וקליגרפיה (עדן דיין)

כניסה חופשית

הפסטיבל יתקיים בימי שישי 31.8.2018 ו- 7.9.2018 בין השעות 09:00-14:00

מתחם העיצוב דיזיין פלוס,

דרך חברון 48 באר שבע, חניה חינם

תגובות

End of content

No more pages to load