• 08 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

פסטיבל אמנות בבית דיזיין פלוס: יצירות שנוצרו בממ''ד, בנגב

יוצרים מקומיים, מאזור הנגב, מציגים תערוכה במסגרת פסטיבל במתחם דיזיין פלוס, שנועד לרומם את רוחם של תושבי הנגב, שחוו מתיחות ביטחונית

צילום: קטי מזרחי

אנחנו נמצאים כרגע בסופו של קיץ מתוח במיוחד, עם פצועים, נפגעי חרדה, מאות דונמים שרופים, ועשרות אלפי אנשים עם פרנסה שנפגעה. רגע לפני תחילת השנה החדשה, מגיעים אמני עוטף עזה והדרום לפסטיבל חגיגי ואופטימי במיוחד בבאר שבע, בו יציגו את יצירות האמנות ויציעו למכירה מתנות ייחודיות לחג.

האירוע ייערך במתחם העיצוב דיזיין פלוס, דרך חברון 48 באר שבע. החניה חינם.

אחרי תקופה ארוכה בה הסתגרו בתוך הסטודיו, וחלקם אפילו נאלצו לסגור את הגלריות כי לא יכלו יותר להחזיק בהן בגלל המצב, עשרות אמנים מיישובי עוטף עזה והדרום מקימים יחדיו פסטיבל אמנות ייחודי לקראת ראש השנה.

צילום: דפנה מירזיוף​​​​​​​

הפסטיבל החגיגי, שיתקיים בבאר שבע ב-31.8 ו-7.9 (ימי שישי) נועד לרומם את מצב הרוח, לסייע לקראת החג לאלו שפרנסתם נפגעה, להראות איך כל המדינה עוטפת אותם באהבה ולהפוך את המתנות השנה ללא רק תוצרת הארץ, אלא תוצרת הדרום.

בין יצירות האמנות תוכלו למצוא צלחות בעבודת יד מחימר מקומי נגבי עם הדפסי יעלים מעשה ידיה של דנה מירזיוף מהגנב; איורי סיטואציות מקריות של איריס וקסלר, תושבת באר שבע שייצגה את ישראל בתערוכות בינלאומיות לכבוד שחרורו של גלעד שליט; וציורי נוף ארצישראלי דרכם תושבת עוטף עזה, דורית חניה, מצליחה להשתחרר מהמתח ולהגיע לשקט ושלווה פנימית – אותה היא רוצה לחלוק עם אחרים.

בנוסף, יוצעו למכירה בפסטיבל פריטי אמנות מחביות יין,שטיחים מעבודת יד, איורים בצבעי מים וקליגרפיה, משחקים ידידותיים לסביבה מחלוקי נחל, צילומים מקוריים, שטיחים מעבודת יד, תחרת נייר, יצירות מזכוכית, כלי קרמיקה חגיגיים, תכשיטים ייחודיים בעבודת יד, פריטים ואביזרי נוי סרוגים, ריהוט עץ ואוספים פרטיים נוספים שנותנים במה לאמנים מהאזור.


תגובות

End of content

No more pages to load