• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

"שבת המלכה" - גם השנה שבתרבות באר-שבע המובילה בישראל

שווי ערך החשיפה של תכנית הראיונות והאירוח "שבתרבות באר-שבע" שמפיקה לשכת דובר עיריית באר-שבע נאמד בכ- 16.9 מיליון ₪, כך עולה מנתונים שמפרסמת חטיבת המחקר בחברת "יפעת"

באדיבות עיריית באר שבע

שווי ערך החשיפה של תכנית הראיונות והאירוח "שבתרבות באר-שבע" שמפיקה לשכת דובר עיריית באר-שבע נאמד בכ- 16.9 מיליון ₪, כך עולה מנתונים שמפרסמת חטיבת המחקר בחברת "יפעת". מדובר בנתון המסכם עונה של 13 תכניות בלבד.

גם השנה הנתון מהווה היקף חשיפה משמעותי בסדר היום בישראל בשל הופעה בבמות החשיפה המרכזיות עם קישור לנושאים אקטואליים בוערים. האירוע הנו אחד מאירוע הדגל רבי ההשפעה והחשיבות בשיח החברתי-פוליטי.

על פי נתוני חטיבת המחקר שווי החשיפה בטלוויזיה מהווה 70% מסך השווי בכלל כלי התקשורת. כאמור, האייטמים ששודרו חצו את גזרת החדשות וכיכבו בנוסף בבמות נרחבות, בתוכניות סאטירה ובמגוון תכניות תרבות.

 ערוצי המדיה השונים בחלוקה לשווי חשיפה ומספר כתבות

עוד עולה מהדו"ח: "שבתרבות באר-שבע" מובילה באופן ניכר בהיקף האזכורים שלה בתקשורת על פני אירועי "שבתרבות" בולטים אחרים שהתקיימו ברחבי הארץ  בשנת 2018. נוכחות הבכירים והדמויות המרכזיות באירוע, הכותרות הרבות שיצאו ממנו והחיבור שלו אל סדר היום, הופך את האירוע בבאר-שבע למותג חזק, צוין.

שיא החשיפה בעונה החולפת היה בחודש אוקטובר סביב התבטאות יו"ר מפלגת העבודה, אבי גבאי כי לא יישב עם הרשימה המשותפת בקואליציה. עוד בלטו: דבריו של עדו נתניהו שציין כי שיטות החקירה של המשטרה - סכנה לדמוקרטיה וכן ההצהרה של ראש הרשות לשיקום האסיר, אריה ביבי כי אריה דרעי הינו דוגמה לשיקום לא מוצלח.

 אמנון יוסף, דובר עיריית באר-שבע ועורך התכנית מזה 20 שנים, ציין בגאווה את הנתונים המציבים את שבתרבות באר-שבע בראש תוכניות האירוח והראיונות בישראל:  "שבתרבות באר-שבע" ממוצבת כבר זמן רב כאירוע המשפיע על סדר היום התקשורתי בישראל, ומהווה מודל חיקוי לרשויות רבות בארץ. עיריית באר-שבע ייסדה את המסורת לתוכנית בפורמט זה ועל כך אני גאה", אמר.


תגובות

End of content

No more pages to load