• 08 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

פסטיבל תיאטרון רחוב 22-23.8 באופקים!

תיאטרוני רחוב מהעולם ומישראל, חוויה איכותית, אטרקציות מפתיעות ודמויות ססגוניות ביומיים של חגיגה מרהיבה באופקים

החיים הם איזון (קרדיט יח''צ)

מלהיב יותר, עשיר יותר, מגוון הרבה יותר: פסטיבל תיאטרון רחוב אופקים חוזר בפעם השלישית לחגיגה מרהיבה ב-22-23 באוגוסט, בין השעות 18:30-22:30, ומציג תיאטרוני רחוב מהעולם ומישראל שיציגו מופעים, מיצגים, תהלוכות, מופעי קרקס וג'אגלינג' וסדנאות לקהל הרחב. בין היתר, יוצגו מופעים מאנגליה, ספרד, ארגנטינה והודו. הכניסה חופשית לפסטיבל לכל המשפחה.

רגע לפני פתיחת שנת הלימודים, מסיימים את הקיץ באופקים עם הפסטיבל השלישי שהפך למסורת ולאחד ממותגי התרבות המרכזיים בעיר. ים של מופעי תיאטרון רחוב בפסטיבל ססגוני ומרהיב שיתפרס על מספר מתחמים למשך יומיים של מופעים מקוריים, הרכבי מוזיקה מיוחדים, תהלוכות תיאטרליות, דמויות רחוב ססגוניות, אטרקציות אינטראקטיביות מיוחדות לכל המשפחה, דמויות ססגוניות, תיאטרון איכות ועוד.

הפסטיבל יוצר דיאלוג תרבותי בין אמנים מהעולם לאומנים ישראליים. שני הפסטיבלים הראשונים קצרו הצלחה גדולה באופקים, בסביבה ובישראל רבתי, והעניקו לנגב כולו חוויה מיוחדת שלא נראתה כמותה. יומיים של חגיגה עממית ותיאטרלית לקהל הרחב היוצרת מפגש בלתי אמצעי בין קהל, קהילה ואומנים מהעולם כולו.

הפרצופים (קרדיט יח''צ)

הפסטיבל השלישי כקודמיו, מתהדר במופעים משובחים מחו"ל:

The Heliosphere - הליוספירה של להקת The Dream Engine מאנגליה: מופע אינטראקטיבי של מוזיקה ואקרובטיקה, שנועד ליצור את האשליה של טיסה.

The Dragons of The Barcelona – הדרקונים של ברצלונה בביצועה של הלהקה הספרדית Alucinarte Animacion Teatral, שתדמה תהלוכת דרקונים קטלנית, אינטראקטיבית וויזואלית שמתקשרת ישר עם הקהל.

Homs Fums - הפרצופים של הלהקה הצרפתית  Cie Ecart. מופע שטח של שלושה אמנים בעלי ראש בובה, מעילי גשם ומגפי גומי, שיוצאים לטיול רגלי שבו הם  מסתובבים בין הקהל ויוצרים אינטראקציה משעשעת, קומית ומאוד מיוחדת.

The Greenman– האיש הירוק  של היוצר והמבצע הספרדי Adrian Schvarzstein. אדם ירוק נוחת ברחוב מצויד באביזרים ירוקים וקטנוע ירוק, ויוצר אינטראקציה עם אנשים בקהל באמצעות מוחו המטורף ומלא הדמיון.

Slack Tango – החיים הם איזון של להקת  Slackerosהספרדית-ארגנטינית.  מופע המכניס את הקהל לתוך הסיפור של התפתחות האבולוציה, וכיצד אנו מובילים את הגוף שלנו לגבולות חדשים החל מהמלחמה נגד כוח הכבידה בעת שאנו נולדים ועד שאנחנו מתחילים לדבר, לתקשר, להתפתח וליצור יחד.

Authentic Indian Wooden Pole  - מוט עץ הודי אותנטי של הלהקה ההודית: Mallakhamb Artist India.  Malla פירושו מתאבק. Kham פירושו העמוד. קבוצת Mallakhamb עובדת בכוריאוגרפיות ומיומנויות אקרובטיות שונות המבוצעות על העמוד.  רמת הקושי של הביצועים עם האביזרים השונים כמו חרב, לפיד, סכינים, כיסוי עיניים וכדומה משאירה את הקהל בפה פעור. הקלילות בה האומנים מבצעים את המופע עושה את כל האירוע שווה לגמרי לצפייה.

קרקס כחול לבן – מופע מקור ישראלי של יוצרים ישראלים, המהווה פרויקט מיוחד לחגיגות ה-70 לישראל. מחווה קרקסית למוזיקה הישראלית, השוזר את עולם הקרקס בעולם הזמר העברי לדורותיו ועד ימינו. מופע ישראלי גאה, הסוחף את כל המשפחה בשירה ריקוד וצחוק, בניצוחה של קבוצה אנרגטית מוכשרת וסוחפת מבית "הקרקס הירוק".

ראש עיריית אופקים איציק דנינו: "פסטיבל אופקים השלישי לתיאטרון רחוב צפוי להוות חוויה מדהימה לכל המשפחה. השנה עלה מספר האמנים שהגיעו מחו"ל, והם יציגו מופעים ייחודים ומרהיבים ביופיים. אני מזמין את כולם לבוא ולהשתתף בפסטיבל שיהיה פתוח לכולם. אשמח לראות תושבי חוץ חוגגים עם תושבי אופקים".

ג'קי בכר, המפיק והמנהל האומנותי של הפסטיבל: "החגיגה הצבעונית של פסטיבל התיאטרון באופקים היא המצנן של הקיץ הלוהט בישראל. השילוב בין האמנים מחו"ל ואלה הישראליים יחד עם האינטראקציה המדהימה עם הקהל, כפי שבאה לידי ביטוי בשני הפסטיבלים הקודמים, הוא משהו שיכול להתקיים רק בתיאטרון רחוב, שזוהי אמנות המחברת בין כולם בשפה אוניברסאלית וקשר חם. כבוד עבורי כתושב הדרום, ועוטף עזה בפרט,  לקיים ולהיות שותף למסורת הנפלאה של פסטיבל תיאטרון הרחוב באופקים".

הליוספירה (קרדיט יח''צ)​​​​​​​


תגובות

End of content

No more pages to load