• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

משחקי רחוב ענקיים בעיר העתיקה בבאר שבע

נוסף לפרויקטים אמנותיים רבים ברחבי העיר העתיקה, הוצבו לרווחת המבקרים גם משחקי רחוב ענקיים על מבנים לשימור שיוצרים שהות אינטראקטיבית ופעילה למבקרים ברחבי העיר

משחקי רחוב (צילום- עוזי אברהם)

בשנים האחרונות ניתן לראות את הפריחה התיירותית, האמנותית והתרבותית בעיר העתיקה בבאר שבע, אליה מגיעים אלפי מבקרים מהארץ ומהעולם. מגוון מוזיאונים, סיורים למשפחות, פרויקטי אמנות ופסטיבלים רבים מתקיימים לאורך השנה בעיר העתיקה. וכעת - מיזם ייחודי שמאפשר גם לטיול ברחובות העיר העתיקה להפוך לאינטראקטיבי ומעניין לכל המשפחה. סדרת משחקי חשיבה מעץ בקנה מידה גדול שנתלו ברחוב מורדי הגטאות בעיר העתיקה. המשחקים מזמינים את המטיילים ברחובות העיר העתיקה לעצור ליד המיצגים ולהפוך את הטיול לחוויה משפחתית מהנה. פרויקט "משחקי רחוב" הוקם ביוזמת האמנית מיכל ליפשטר, ממומן על ידי פדרציית מונטריאול ומלווה על ידי מינהלת העיר העתיקה ותיירות באר שבע ועמותת ארץ עיר.

הפרויקט מצטרף לשורה של פרויקטי אמנות רחוב בעיר העתיקה שהתקיימו בשנים האחרונות, ביניהם פרויקט "צבע בעתיקה" הכולל ציורי ענק על מבנים בעיר העתיקה, תערוכת הציורים "קירות בעתיקה" וקיר "פסיפס השלום" – 105 מ"ר של פסיפס, עבודתו של האמן דוד וקשטיין.

משחקי רחוב (צילום- עוזי אברהם)


תגובות

End of content

No more pages to load