• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אגודת הידידים של תאטרון באר שבע מעניקה מלגות לסטודנטים של "גודמן"

תחרות מונולוגים קומיים של הסטודנטים של "גודמן" בית ספר למשחק בנגב התקיימה בחסות אגודת ידידי תיאטרון באר שבע

הסטודנטים הזוכים (צילום: נדב מיטלברג)

זו השנה הרביעית שמתקיימת תחרות מונולוגים קומיים השנתית של הסטודנטים הלומדים בגודמן בית הספר למשחק בנגב בחסות אגודת הידידים של תיאטרון באר-שבע. את הערב פתח ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ' שחיזק את התמיכה של אגודת הידידים בבית הספר. שופטי התחרות מנו שחקנים ויוצרים של תיאטרון באר-שבע וחברי אגודת הידידים:רחל אליה, ד"ר מקס מייסלוס, ד"ר הלל ברנר וד"ר יעל סנה. הזוכים בתחרות זכו במלגות קיום בסכום כולל של 11,500 ₪  מטעם אגודת הידידים.

הסטודנטים הזוכים: מקום ראשון ומלגה על סך 5000 ₪ זכה רועי בש, המקום השני ומלגה על סך 3000 ₪ זכתה מעין לוי ובמקום השלישי זכה ישי אמינוף במלגה על סך 2000 ₪. שלושה סטודנטים נוספים זכו במלגות צל"ש על סך 500 ₪ כל אחת. את המלגות העניקוו אורן אהרוני, מנכ"ל תיאטרון באר-שבע, עידן אבישר, מנכ"ל גודמן בית הספר למשחק ורפי ניבהמנהל האמנותי של בית הספר למשחק ותיאטרון באר שבע.

התחרות, הינה חלק מפעילותה הענפה של אגודת הידידים שהוקמה במטרה לסייע ולעודד את היצירה המקומית והאומנותית של התיאטרון. בהיות תיאטרון באר שבע לגוף התרבותי המוביל בנגב, פועלת אגודת הידידים במגוון פרויקטים חברתיים שמטרתם העיקרית היא הנגשת החוויה התיאטרונית והתרבותית לכל קשת הקהלים בדרום.

רוביק דנילוביץ מברך לפני התחרות (צילום: נדב מיטלברג)​​​​​​​

מעיין לוי זוכה במקום השני (צילום: נדב מיטלברג)

רועי בש זוכה המקום הראשון במלגה על סך חמשת אלפים שח (צילום: נדב מיטלברג)

תגובות

End of content

No more pages to load