• 03 יולי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שמח ומבדח: משפחות חוגגות פורים בבאר שבע

עשרות אלפי ילדים חוגגים היום את חג הפורים בבאר שבע ובסביבתה, לובשים בגדי תחפושת, איפור צבעוני ומלווים ב...משפחה שלהם! מי אמר תחפושת משפחתית ולא קיבל? קבלו כמה תחפושות מוצלחות

משפחת באטמן: חלי, מיכאל ואיתי וקר (צילום: ישראל זוארי)

כמו בכל שנה, ילדים בכל רחבי הארץ מתרגשים לקראת חג הפורים. הם מתכוננים, משתפים את חבריהם, מתכננים תחפושות קבוצתיות או יחידניות וקמים בבוקר החג שמחים וקופצניים. 

אבל השמחה לא שמורה אך ורק לילדים. ההורים שותפים גם הם לחגיגות וכשחג פורים מגיע, זו סיבה למסיבה משפחתית, כיפית וצבעונית. יש משפחות שלקחו צעד קדימה והחליטו להתחפש תחת קונספט ספציפי, והרי התוצאות לפניכם:

קבלו את משפחת רוקסטאר!
עלית, אבי, אמילי (מימין) ולורן (משמאל) בראמי התחפשו לכוכבי רוק: אפלים, קשוחים ובעיקר יפים! להקת רוק שכזו תעלה באש כל במה אפשרית, או לפחות תגרום לקהל להינמס ממתיקות!  נראה ששתי הזמרות הקטנות לא רוצות להפסיק לשיר :)

עלית, אבי, אמילי ולורן בראמי (צילום: הדר כהן)

אם תהיתם איפה אפשר לצפות במופע קרקס בזמן הקרוב, התשובה לפניכם: קרקס יעקובי הגיע לדרום!
הכירו את משפחת יעקובי שהתחפשו לאריות ומאלפות :) מוריה מאלפת אריות ודודו האריה, אימרי האריה הקטנטן ואחותו הילי המאלפת חסרת המעצורים! 

מוריה, דודו, אימרי והילי יעקובי (צילום: מיכאל סטודיו רגעים)

ולבסוף, הכירו את משפחת העטלפים הבלתי מעורערת, המשפחה שתלחם בפשע ותדאג לחסרי הישע, הלא הם משפחת וקר - הבאטמנים! חלי, מיכאל ובנם החמוד, איתי, התחפשו כולם לבאטמנים ונשבעו להגן על הדרום :) 

חלי, מיכאל ואיתי וקר- משפחת באטמן (צילום: ישראל זוארי)

כל הכבוד למשפחות, שתזכו לחג מהנה וכיפי!

לכל אירועי פורים בבאר שבע

תגובות

End of content

No more pages to load