• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מגשימים חלום: אלקטריק צ'ר משיקים את דיסק הבכורה בפורום

שניר בר חנין ורועי אסרף, הצמד האלקטרוני המוכשר בטירוף ELECTRIC CHAIR, משיק הערב, שישי, במועדון הפורום, את אלבום הבכורה שלהם. בואו לפרגן ובואו לרקוד עם הטרקים הכי טובים שיצאו מב''ש

משיקים דיסק בפורום: שניר בר חנין ורועי אסרף (צילום: יח''צ)

שניר בר חנין לא מכיר את המילה ''לא'' ומהרגע שהוא, וחברו מימי התיכון רועי אסרף, החליטו להוציא את אלבום הבכורה שלהם, היה זה עניין של הזמן עד שגייסו את המימון והדיסק הפך לעובדה קיימת.  KEEP ON ROLLING זה שם אלבום הבכורה, עליו השניים עבדו בשנים האחרונות בשיטת ''אין לחץ, עושים בכיף ועושים מהלב''. התוצאה מדהימה: זוהי המוסיקה המקפיצה ביותר שיצאה מבאר שבע בשנים האחרונות.

הערב, שישי, ב-23:00, הם ישיקו את האלבום שלהם במועדון הפורום (לדף האירוע בפייסבוק).
עטיפת אלבום הבכורה, שיושק הערב (צילום: יח''צ)
"כיסא חשמלי" הם שניר בר חנין ורועי אסרף, מבאר שבע, בני 29 , חברים בנפש עוד מימי התיכון.  שניר בר חנין הוא מוסיקאי ויוצר מחונן.כאשר היה בן ארבעה חודשים לקה בשיתוק מוחין, אשר גרם לו למגבלות פיזיות רבות, אבל לא פגע  ברצונו לחיות, לשמוח וליצור. הוא עושה באצבע אחת, מה שאחרים לא מצליחים לעשות בעשר. הוא פצצת אנרגיה, מעיין נובע של יצירתיות ויש לו כוח רצון אדיר. הוא לא מכיר את המילה ''לא''.

רועי אסרף יוצר איתו. הם עובדים ביחד. שניר יכול לשמוע צליל אקראי ברחוב ולהצמיח ממנו טרק. רועי עובד איתו כשווה בין שווים. כשהמוסיקה מנגנת, המגבלות הפיזיות נעלמות וביחד, הם מדביקים את הסביבה באנגריה חיובית.

רועי אסרף: "אני ושניר שותפים מוסיקאלית כבר בערך שבע שנים שמתוכם ארבע שנים עובדים על האלבום. עם כל המגבלות הטכניות והפיזיות שגרמו להמון עיכובים וליצירת פתרונות יצירתיים לכל מיני בעיות, הצלחנו להוציא את האלבום בדיוק כמו שרצינו.
הסגנון שישמעו הערב , שישמעו בדיסק ובכללי שמוביל את היצירה שלנו הוא נורא ייחודי, כל כמה דקות יקרה משהו אחר, הרעיון הוא להפתיע ולשלב סגנונות שיקח לכל מאזין כמה שניות להבין לאיזה עולם הוא נכנס". 

"מכיוון שאת המוסיקה אנחנו עושים מהנשמה אל נשמות המאזינים אפילו לא ניסינו לעבוד עם חברות תקליטים (למרות שהיו הצעות),המטרה שלנו היא לא להרוויח , רק להעביר את האושר שאנחנו חווים באולפן אל האנשים ברחבה. 
אחרי הערב המרגש היום, המטרה היא להופיע בחו"ל , אז נדע שבאמת עשינו משהו נכון ונגשים את החלום".

האזנה ראשונה לטרקים מתוך האלבום, מגלה מוסיקה מפתיעה, שכל רגע נתון קורה בה משהו. 

קטע מתוך האלבום:
​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load