• 08 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ביקור משפחות: הכוריאוגרף פיליפ ז'אמה חוקר את באר שבע

פיליפ ז'אמה, כוריאוגרף צרפתי וצלם, בשיתוף פעולה עם תיאטרון הפרינג' באר שבע, חיפש משפחות לצילום ברחבי העיר. את הפרויקט הוא יציג בפסטיבל הפרינג' שיתרחש בחודש יולי

פיליפ ז'אמה בביתה של אסתריקה נגיד (צילום: מארי סורביאר)

פיליפ ז'אמה, כוריאוגרף צרפתי בעל שם גדול ברחבי העולם, סייר בבאר שבע במסגרת פרויקט ייחודי בו הוא מצלם משפחות מקומיות שונות ומשלב את הצילומים ביצירותיו. ז'אמה עוסק בתחום המחול מזה 30 שנה, והחל בשנות התשעים המוקדמות, החליט כי נמאס לו לעבוד עם אמנים בלבד – ושברצונו למצוא השראה במקומות אחרים לגמרי. 

החל מאותו הרגע, ז'אמה טס מסביב לעולם וצילם משפחות שונות. הוא צילם למעלה מ-3000 אנשים ביותר מ-15 מדינות; יצירותיו הקנו לו שם גדול ברחבי העולם, והוא הפיק פרויקטים רחבי היקף. הוא ביים כעשרים יצירות המערבבות בין תיאטרון לריקוד, והפיק חמישה עשר סרטים שמתארים את זהותם של תושבי העולם בצורת דיוקנים קצרים. 

פיליפ ז'אמה מצלם בביתו של יצחק מלר (צילום: מארי סורביאר)​​​​​​​

השבוע, ובשיתוף פעולה עם תיאטרון הפרינג' באר שבע, ז'אמה חיפש משפחות לצילום ברחבי העיר. אנשים רבים שיתפו פעולה ופתחו את בתיהם, ביניהם אסתריקה נגיד, כוהנת הדוגמניות ומלכות היופי; שירן פיפק, רכזת הכספים של תיאטרון הפרינג'; פרופ' יצחק מלר, אורתופד אונקולוגי בכיר וסופר; כרמלה אוזן, מאמנת אישית ועסקית; גבי ברבי, מייסד מקור הצמיג והפרונט; מיכל זוסמן, מדריכת כושר ומנהלת בר בחלוץ 33; ורועי גורי, שחקן הבית של תיאטרון הפרינג'. את הסרטים הקצרים ניתן יהיה לראות בפסטיבל הפרינג' באר שבע, שיחול זו הפעם השמינית בתאריכים ה-24 עד ה-26 ביולי, 2018.

תגובות

End of content

No more pages to load