• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לא עוצרת: מנהלת השיווק הכי מגניבה שיש

והפעם במדור חיי הלילה, הכיירו את דפי חזן, מנהלת השיווק של בר ה״אחדש׳רה״ בשנתיים האחרונות. אשת שיווק צעירה, פורצת דרך ומגניבה ממש, חיה ונושמת היפ-הופ ו-R.N.B. אה, והיא גם היפ-הופ דאנסר לא רעה בכלל

דפי חזן (צילום: אנטון טל)

שם: דפי חזן
פייסבוק: Dafi Hazan
אינסטגרם: dafihazan@
גיל: 24

דפי חזן, איפור: חן גז

"חיי הלילה״ - איך הכל התחיל?

״מאז ומתמיד אהבתי את תחום השיווק ויחסי הציבור. מגיל קטן הייתי מארגנת כל דבר שקשור למשהו חברתי, ומביאה את כל מי שאני מכירה. תמיד היו לי וויז'נים של מה אני רוצה שיקרה ואיך אני רוצה שזה ירא ותמיד אהבתי את הלחץ, ואת התשוקה של לצפות ולראות מה יוצא בסוף. כבר מגיל 16 עבדתי במועדון בשם 'צ'יקה' (המיתולוגי) בבאר-שבע, ולפני כמעט ארבע שנים במועדון הפורום. אבל אז הגיע רגע שבו החלטתי לעשות הפסקה ולא להיכנס שוב לחיי הלילה למשך כמעט שנתיים. לפני שנתיים הגיעה לאוזניי בשורה שנפתח בר חדש בעיר. ביקשו ממני להיכנס לתחום השיווק. בהתחלה לא הייתי בטוחה שאני באמת רוצה את זה אבל אז שוב קיבלתי את אותו וויז'ן, והחלטתי לעוף על זה בכל הכוח. העניין המטורף הוא, שהתאהבתי ברגע במקום והוא הפך להיות הבייבי שלי. ככה אתה גם יודע אם העובד עושה את העבודה, כי זה באמת תחום שלוקחים אותו הביתה לחיים הפרטיים, אכפת לך במשך 24 שעות. גם אם אתה בחו"ל אתה בודק אם הכל תקין ואם עברת את היעד שהצבת לעצמך. התחושה הזאת מדהימה״.

את מנהלת עובדים תחתייך? או שאת כל עבודת היח״צ את עושה לבד?

״אנחנו עובדים יחד בכל הכוח. אני ושי חמו מנהלי השיווק של הבר, אחראים לכל מה שקורה בפועל. אנחנו הכתף התומכת ונותנים תשובות לכל הבעיות, אבל לכולנו יש מטרה אחת ברורה. משפחה אחת גדולה עם יעד משותף. צוות אחד".

אולי מוקדם לשאול, ובכל זאת, מה מבחינתך היה או יהיה שיא הקריירה, רגע שבו אמרת לעצמך שעשית משהו גדול?

״אני חושבת שהאתגר הגדול ביותר בחיי הלילה הוא להכניס את הבליינים לראש שלך, להכניס אנשים לעולם אחר, לפנטזיה אחרת. חיי הלילה נורא מגוונים בעולם, ואני בתור לקוחה לויאלית של העולם הזה, תמיד חיפשתי משהו חדש. האחדש'רה נתן לי לגיטימציה לתת לאנשים לחשוב מחוץ לקופסה. התפאורה והווייב של המקום הם לגמרי משהו אחר ממה שאתה חווה היום במועדונים וברים. קשה לחבר את הקהל לווייב שלך ברגע, אבל הרגע שבו לראשונה המקום הגיע לסולד אאוט, התרגשתי והבנתי שעשינו כאן משהו ענק. השיא עבורי עדיין באופק, מבחינתי השמיים הם הגבול. תמיד יש מה לחדש, לגוון ולאתגר את עצמך. ברגע שנשבר שיא אחד נוצר אוטומטית שיא חדש״.

אוהבת אתגרים, דפי חזן (צילום: אייל ינון)

אני מאמין שהרבה בליינים שלך יחשפו לכתבה. ספרי לי משהו מעניין שלא הרבה אנשים יודעים עלייך?

״האמת שיש הרבה, זה לא שיוצא לי לשתף את כל הבליינים בחיי הפרטיים. אני בן אדם שאוהב מאוד את הפרטיות שלו, ומלבד לאנשים שהכי קרובים אליי, אני לא משתפת יותר מדי. אבל לגמרי אפשר להגיד שאני בן אדם מאוד חרדתי. היום אני כבר צוחקת על זה, מודה ושלמה עם זה״.

חרדתי. איך זה בא לידי ביטוי?

"זה בא לידי ביטוי בהתמודדות יומיומית של פחד ממשהו שלא באמת קורה, שינוי אורח החיים שלי והלחץ המטורף. בעבר זה השפיע עליי יותר, היום אני כבר מתמודדת לבד. גם אם לפעמים אני לא מצליחה, יש אנשים שעוזרים לי, אפילו מבלי לשים לב, וזה בעיקר בעזרת המון אנרגיות חיוביות, באמצעות הרחקת מחשבות רעות וסילוק פחד בלתי נשלט. תרופה מומלצת היא לגמרי שגרת חיים אישית, יחד עם עבודה שאתה אוהב, זמן איכות לעצמך, שזה חשוב לא פחות, וכמובן תיבול עשיר במוזיקה".

אם יהיה לך צ׳אנס חד פעמי להתחלף עם אדם אחר, עם מי זה יהיה?

״וואו, יש לי המון אנשים שמהווים בעיניי מושא להערצה שעוברים לי בראש. אני מאוד פנטזיונרית ותמיד בא לי לעשות מלא דברים שלא תמיד הספקתי לעשות. אבל אם נלך מעבר לים - אז הייתי מתחלפת עם השחקנית והרקדנית, ג'ייד צ'ינווות'. היא הלכה אחרי מה שהיא אוהבת עד הסוף, בלי לדפוק חשבון יותר מדי. החלום שלנו לגמרי משותף״.

כשאין לך הפקה לארגן, מה את עושה ביום יום?

״ביום יום אני עובדת כיועצת לימודים ברשת בתי הספר רוית אסף למקצועות היופי, ובמקביל ממשיכה לעבוד על כל הליינים באחדש׳רה. כפי שאמרתי, ברגע שמרגישים חיבור חזק למקום לוקחים את זה לכל מקום.

בסוף יום עבודה קשה, אני מוצאת זמן להיות עם החברים הקרובים וליהנות מבירה קרה, כדי להתנתק מכל הלחץ. זה מאסט בשביל לאגור כוחות ליום הבא, אחרת אני מאבדת את זה״.

מה המוטו שלך לחיים?

״Be scared and do it anyway״

תהאשטגי את עצמך:

#Happiness
#HipHop
#Dancing
#Faith
#Smile
Usher#
#Optimism
​​​​​​​#Purpose

כמה מילים לסיום?

״נתראה בשיא החדש :)״

תגובות

End of content

No more pages to load