• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בירת הטאקי: אליפות ישראל השנייה נערכה בבאר שבע

צעיר המשתתפים באליפות הטאקי, שנערכה בלונדע, היה בן חמש, הבוגרת בת 56 ובסך הכל, היה כיף לא רגיל

טקס הסיום של אליפות הטאקי (צילום: לונדע)

ביום שישי נערכה אליפות הטאקי השנייה של ישראל, במוזיאון לונדע בבאר שבע, בשיתוף חיים שפיר ממציא המשחק. מאה משתתפים שזכו במשחקי המוקדמות, שנערכו בסוכות, הגיעו יחד עם עוד למעלה ממאתיים מלווים, למשחק טאקי המוני, בסופו הוכתרה מיכל כהן, בת 33 מאשקלון, אם לשלושה ילדים, לאלופת הארץ וזכתה בחופשה משפחתית בחו"ל.

"בהתחלה רשמנו את הילדים למוקדמות האליפות בשביל החוויה," מספרת כהן, "וברגע האחרון בעלי הציע שנירשם גם. אני עליתי לגמר, והגעתי היום בלי ציפיות מיוחדות". כהן הגיעה למשחקי האליפות לאחר משמרת לילה באסותא אשדוד, שם היא עובדת כאחות. "אפילו לא הבאנו את הילדים לכאן היום, כי חשבנו שחבל שיפסידו בית ספר ויתאכזבו – לא ציפיתי לנצח היום", היא מספרת בחיוך.

צעיר המשתתפים השנה היה בן חמש, והמבוגרת מביניהם בת 56. אל המקום השני הגיעה רותם כהן בת 17 מקדימה וזיכתה את משפחתה בחופשה מקומית, ובמקום השלישי זכה אבי פרידמן מהרצליה, אב לשניים, שיוכל לערוך עם משפחתו אירוע פרטי במוזיאון.

מוזיאון לונדע ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל פועל בקונספט ייחודי, המעודד למידה חווייתית באמצעות משחקים מקוריים ואינטראקטיביים, התנסות וחישה, במתחם עצום ומושקע במיוחד, המתאים לחוויה רב גילאית ממושכת. החיבור אל משחק הטאקי, שנחשב למשחק הכי ישראלי שיש, חוצה דורות ומספק שעות הנאה וכייף, היה טבעי. חיים שפיר ממציא המשחק דוגל במוטו "פשוט לשמוח ביחד" ומפתח מזה למעלה משלושים שנים משחקי חוויה מהנים.


תגובות

End of content

No more pages to load