• 08 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

פסטיבל היין באר שבע 2017 יוצא לדרך במתחם הקטר

יינות מרתקים, מוסיקה טובה ואווירה חגיגית, בפסטיבל היין שייערך בימי רביעי וחמישי הבאים, 6-7 בספטמבר במתחם הקטר

חוגגים יין בבאר שבע (צילום: כיוונים)

טעימות של יינות מרתקים, חדשים ונדירים, הופעות ישראליות וערב לטיני בין הימים רביעי וחמישי-6-7.09.17, כל זה יקרה במתחם הקטר בעיר העתיקה של באר שבע. 

השנה זה קורה שוב, במתחם הקטר שבעיר העתיקה בהובלת עיריית באר שבע ובהפקת אגף האירועים העירוני בחברת כיוונים - פסטיבל היין המסורתי 2017 יציג שפע של פעילויות , יקבים , דוכני גבינות, שמני זית ושוקולד שיוצבו לאורך מתחם הקטר . ממש בימים אלה נסגרים התוכנים האמנותיים לימי הפסטיבל  ...
מבקרי הפסטיבל יוכלו ליהנות מברי יין בקונספטים שונים, לטעום זנים ממגוון חלקות וכרמים של יקבים ויוכלו גם להפוך לטועמי יינות ולהביע דעה על יינות טרם צאתם לשוק, על יינות חדשים, מתיישנים ונדירים. כל אורח יוכל לבחור את סגנון הטעימה וסוג היין שיציף את לשונו בטעמים משכרים ולשחזר את חווית הטיול לטוסקנה באווירה המיוחדת שמציע מתחם הקטר החדש.

מתחם הקטר המשתרע על פני כ- 7.5 דונם, הוא אתר תיירותי מיוחד, השוכן בתחנת הרכבת התורכית הישנה בשדרות טוביהו פינת עלי דיוויס, על ציר תנועה מרכזי. המתחם עבר תהליך חידוש ופיתוח ומהווה כיום מתחם לתרבות, פנאי ובילוי ייחודי בעיר העתיקה החדשה באר – שבע. 

ראש עיריית באר-שבע, רוביק דנילוביץ': "מתחם תחנת הרכבת התורכית בבאר-שבע הוא אחד היפים והמרגשים במדינת ישראל. בשיתוף פעולה עם רכבת ישראל ומשרד התחבורה, שוקם נדבך היסטורי חשוב שהוקם על ידי השלטון העות'מני, ששלט בארץ, והוא עדות למרכזיותה של באר-שבע כעיר מחוז.  מיזם זה מהווה חוליה אחת, בציר שיכלול רצף של מוזיאונים ומוקדי תרבות ואמנות ואחד מהעוגנים ההיסטוריים של העיר, שמסמלים את המורשת העמוקה של באר-שבע "

פסטיבל היין –2017  , מתחם הקטר , העיר העתיקה , באר שבע , 6-7.9.2017
הכניסה לאירועי היין כרוכה בתשלום כניסה בסך 50 ₪  (התשלום עבור כוס יין לטעימות בין הדוכנים) - כרטיסים ניתן לרכוש בערבי החגיגות , בקופות. 

יום רביעי 06.09 – ערב לטיני פרננדו סיישס ואיתלו גונזלס "Latin power "
יום חמישי 07.09 – ערב ישראלי cg sons  ו- רותם כהן 

לפרטים נוספים : 08-6290080 |  חפשו אותנו בפייסבוק – אגף האירועים בחברת כיוונים

תגובות

End of content

No more pages to load