• 03 יולי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

רוצים ללמוד לרקוד בב''ש? כדאי שתלמדו ממקצוען. תכירו את שי גרינברג

רק בן 21 וכבר מחזיק בתארים רבים בתחום הריקוד ויותר מזה: ממש בתחילת שנת הלימודים, שי גרינברג יתחיל ללמד בחוג לריקודים סלוניים ולטינו אמריקאיים במתנ''ס נווה נוי, במכללת קיי ובחצרים

נא להכיר את שי גרינברג, 21, מחזיק גביע ישראל לריקודים לטינו אמריקאיים לשנת 2014. שי הוא פיינליסט של תחרויות בינלאומיות רבות והבולטות שבהן הן תחרות בינלאומית שנערכה באשדוד וזכייה במקום 15 המכובד בתחרות בינלאומית שנערכה במוסקבה בשנת 2015. שי הבאר שבעי, עוד לא אמר את המילה האחרונה ובכוונתו להיות אלוף בינלאומי בריקודים לטינו אמריקאיים. ההורים, דוחפים חזק ומסייעים בכל דרך אפשרית. בתחילת שנת הלימודים יתחיל שי להעביר את הידע שלו בחוג לריקודים סלונים ולטינו אמריקאיים במתנ"ס נווה נוי, במכללת קיי ובחצרים.

בניהם של נלי ויאן גרינברג מבאר שבע גורם לנחת, ללא ספק. בנם שי, הגשים חלום ילדות של האם והפך לרקדן, ובעידודה הפך לרקדן לטינו שהספיק לגרוף עשרות פרסים וגביעים בתור אלוף הארץ בריקודים לטינו אמריקאיים ובתור זוכה משמעותי בתחרויות בינלאומיות. לדברי נלי, גם הבן הקטן, בן השבע, מחקה את אחיו ולומד אצלו בחוג וגם הוא כנראה לא יוותר על התחום.

שי גרינברג​​​​​​​

לדבריה, שי ירש את הכישרון מאביו, ואת המוטיבציה ואהבת הריקוד, ממנה. בתור פרפקציוניסטית, היא הקפידה ששי ילך לכל החזרות, הסיעה אותו תמיד לכל התחרויות ותמכה ותומכת עדיין לאורך כל הדרך. נלי נהנית לראות את ילדיה רוקדים ומצליחים בתחום, במיוחד את שי שהלך עם כישרון הריקוד עד הסוף.

איך הגעת לתחום הריקוד?

שי: "בגיל שבע הלכתי בעקבות תלמידה שהייתה חברה לספסל הלימודים ורקדה בחוג לריקודים סלוניים ולטינו אמריקאיים. הוריה חיפשו לה בן זוג והציעו לי את התפקיד. להפתעת אימי ולשמחתה נעניתי. לאחר כשנתיים, השתתפתי בתחרות כישרונות צעירים של באר שבע שאותה ניהל יאיר נגיד וזכיתי במקום הראשון. במקביל, באותו הזמן, זכיתי במקום הראשון באליפות ישראל לגילאי 10 ומאז שמרתי על תואר זה.

נלי:" באמת הופתעתי ששי הסכים, שי הוא ספורטאי מלידה והוא טוב בכל תחומי הספורט. בינתיים, שי התגלה, כך לפי מוריו, ככישרון מרשים וסליחה על חוסר הצניעות, הגביעים והתעודות הם הוכחה ניצחת לכך".

לדברי שי, בריקודים הלטינו אמריקאיים יש שילוב של כישרון להן זקוק הרקדן: תנועתיות, גמישות, קואורדינציה, כושר גופני כללי, חוש קצב ושמיעה מוסיקלית. "הוא מתאמן המון, הוא ממוקד מטרה והחלום שלו זה להפוך לאלוף עולם, להופיע וללמד ברחבי העולם. הוא רוצה להגיע לטופ שבטופ. "אני מרגיש שזה הייעוד שלי", מצהיר שי  ומוסיף: "ולכן עושה את כל המאמצים כדי להיות הכי טוב. בימים אלה אני גם מתחיל ללמד חוג ריקודים סלונים ולטינו אמריקאיים במתנ"ס נווה נוי, במכללת קיי ובחצרים, לילדים החל מגילאי 5,6 שלדבריו, הם אידיאליים להתחלת לימודי הריקודים", וגם חוגים למבוגרים.

אתה מתמקד בעיקר בריקודים הלטיניים

"ברור, אלו הריקודים הכי לוהטים, קצביים, מגניבים וסקסיים. כל הצ'ה צ'ה, סמבה , רומבה, פסדובל  וג'ייב – פשוט תענוג".

ריקודים לטינו אמריקאיים תורמים מאוד להתפתחות הילדים. זה מפתח קואורדינציה, חוש קצב, יכולות חברתיות, ביטחון אישי, יכולת הבעה עצמית, עוזר להתמודד עם פחד במה ומעניק המון הנאה.

מומלץ מאוד גם למבוגרים – שכן זהו כושר לכל דבר, מוסיף אנרגיות טובות, שמחת חיים רבה והמון הנאה.


לפרטים והרשמה לחוג לריקודים סלונים ולטינו אמריקאיים ניתן לפנות לשי גרינברג 050-8662436

תגובות

End of content

No more pages to load