• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הדיג'אית מגדלנה תנגן במסיבה ענקית בפארק קרסו למדע בב''ש

באופן מפתיע ויצירתי במיוחד, נבחר הלוקיישן למסיבה ענקית בבירת הנגב בו תנגן מגדלנה, דיג'אית עולמית נחשבת. "זה לא עניין של מה בכך להפיק אירוע בסדר גודל כזה בעירנו המיוחדת"

פארק קרסו יתמלא בצעירים

תכירו את מגדלנה, דיג'אית מגרמניה ומבין אלו שהקימו את Diynamic Music הלייבל הכי מצליח כיום בסצנת הטכנו. התקליטנית ניגנה בפסטיבלים המובילים בעולם שהמוכר ביותר לקהל הישראלי הוא טומורלונד. בין כל אלה, מגדלנה האחות הביולוגית של דיג'י Solomun, מי שמוכר כאחד מגדולי הסצנה בשנים האחרונות. מגדלנה מתכוננת לככב בהפקה גדולה שעליהם עובדים קשה סמילנסקי גארדן ומועדון הברקה.

​​​​​​​

זה לא חדש - שני המועדונים יצרו כבר שיתופי פעולה מוצלחים והפעם בהחלטה יוצאת דופן מנסים אנשי חיי הלילה לשים את באר שבע על מפת המוזיקה העולמית ולייצר בשורה לבירת הנגב.

במשך שיווק המסיבה, הסתירו המפיקים את מיקום המסיבה. היום, באופן מפתיע פורסם הלוקיישן, אותו לוקיישן במהלך פעילותו השותפת מתאים יותר לילדים ולגיל הרך - פארק קרסו למדע.

מקום מדהים ביופיו יהפוך בצהריים לסצינת מסיבות מהסרטים​​​​​​​

אביב קופל, מבעלי הסמילנסקי התייחס לאירוע הגדול: "אנחנו מרימים לכם עם הרבה צניעות אירוע חו"ל מדהים ביופיו, בלוקיישן היסטורי שהוא חלק בלתי נפרד מהעיר באר שבע, הצלחנו להביא לארץ את התקליטנית הגדולה בעולם מגדלנה(אחות של סולומון)". אביב ממשיך ואומר "אני מתחיל להתרגש מאוד, זה לא עניין של מה בכך להפיק אירוע בסדר גודל כזה בעירנו המיוחדת, זו אמירה וזה שם את באר שבע על המפה העולמית ואנו שמחים על כך. תהיה חוויה שלא נוכל לתאר במילים רק מי שיהיה שם ירגיש את העוצמות".

כרטיסים ניתן לקנות באיוונטר בלינק.

תגובות

End of content

No more pages to load