• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

למעלה מ-10 אלף איש פקדו את פסטיבל הפרינג' הבינלאומי ה- 7

להתראות בשנה הבאה: פסטיבל הפרינג' שנערך בבאר שבע, סחף אחריו אלפים מתושבי העיר והסביבה, לחגיגה תרבותית בעיר העתיקה

פרינג' ובאר שבע, שילוב מנצח (צילום: דייאגו מיטלברג)

לאחר שלושה ימים של מופעים בינלאומיים, הצגות פרינג' והופעות מוסיקה של להקות מובילות בישראל הגיע לסיומו ביום חמישי האחרון פסטיבל הפרינג' הבינלאומי באר שבע, שנערך זו השנה השביעית. גם השנה עמד הפסטיבל בסימן חובק עולם ואירח אמנים מחו"ל, כשהפעם הועמק שיתוף הפעולה עם משלחות תרבות מספרד, צרפת, אוסטריה ורומניה.

רוביק דנילוביץ מתחבר לקהל הצעיר (צילום: דיאגו מיטלברג)

על פי הערכות, כאלפיים מבקרים צפו בהצגות שהועלו במסגרת התכנית האמנותית של הפסטיבל אשר נבנתה על ידי יואב מיכאלי, המנהל האמנותי של התיאטרון וכעשרת אלפים מבקרים פקדו את רחובות העיר העתיקה במהלך שלושת הימים. מה שייחד את הפסטיבל בניגוד לשנים קודמות, היה היותו בסימן חילופי משמרות בתפקיד מנכ"ל תיאטרון הפרינג', שאת מקומו של המייסד והמנכ"ל היוצא, עידן אבישר, החליפה אפרת זיו - אספיס.

רוביק דנילוביץ, מנכ''ל כיוונים שלומי נומה, המנכ''לית הנכנסת אפרת זיו אספיס והמנכ''ל היוצא עידן אבישר​​​​​​​

"היה לי לעונג לצפות בהכנות הפסטיבל ולהיות חלק ממנו. העשייה התרבותית הענפה של תיאטרון הפרינג' היא אבן דרך בתרבות המקומית ואני גאה לקחת את המושכות ולהיות הקטר שמוביל את הקרונות בדרך אל המטרה. ניפגש בקיץ 2018 באותו הרחוב ועם עשרות מופעים חדשים" סיכמה זיו- אספיס.

בין המופעים ביום הנעילה נהנו המבקרים מהופעה של להקת ה'ג'ירפות' ומהצגת 'הכבש ה- 16. מלבד זאת, נערכה הצגה חגיגית של הפקת המקור המשובחת "נפולי ברוקלין קיסריה", שבסיומה התקיים אירוע הסיום החגיגי של הפסטיבל בו נאם ראש עיריית באר שבע מר' רוביק דנילוביץ' שסיכם ואמר: "תודה לתיאטרון הפרינג' שלנו, על חוויה תרבותית – אמנותית מדהימה בפסטיבל הפרינג' הבינלאומי בעיר העתיקה בבאר שבע".  

הג'ירפות לא פיספסו את הפסטיבל (צילום: דיאגו מיטלברג)

תגובות

End of content

No more pages to load