• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

11222שדסשדסשדס

בזסזסבסשדסשדסשדסשדסשדסשדסשדסשדסשדס

זה כבר שנים בברלין, פריז, תל אביב ועכשיו הם באו להרעיד לנו את בירת הנגב סחוג, חוויאג', רוזמרין אצטרובלים שרופים ואלכוהול מושרה בפחם ובלחם הם רק חלק מהמרכיבים שיעיפו לכם את הראש בזלאמה.


אי שם באיזור המוסכים השוכן ברח' הנגרים, בין המוסכים העתיקים והחנויות העצומות, תמצאו את הזלאמה – קוקטייל בר שלא מפחד גם לשרוף דברים שצריך. הסיפור החל לפני שנה, כאשר דוד דוד קלינצ'ב יונתן אלוש ודרור פרולה החליטו שהגיע הזמן לשינוי מרענן בעיר עם קונספט שעוד לא נראה כאן. עם המון קשיים בירוקרטים וחלוקה שווה בין השותפים כאשר דוד ויהונתן אחראים על האווירה וניהול הערב ודרור מאחורי הקלעים מנצח על כל הטפסים והאישורים. המבנה שקיים עוד משנות החמישים, שופץ לחלוטין במו ידיהם עם עזרה של ידיים מקצועיות. מבחוץ המבנה לא מעיד ואפילו מחשיד על קיומו של בר קוקטליים איכותי, אך כשדלתות הכניסה נפתחות נגלה עולם אחר, איכותי ומוקפד עם אירוח דרומי אסלי חמים. חיבוקים ונשיקות הם חלק מהוויב והשיקשוקים הם חלק מהסאונד. המוזיקה שהיא גם רעידת אדמה מתחלקת לכמה סגנונות, ערבית מסורתית עם פן אלקטרוני, מינימל ערבי, טכנו ואלקטרוני לשעות הקטנות של הלילה. בכל אזור בבר תשמעו סגנון אחר.

עיצוב המקום נעים, חם מאוד עם תקרה שמבטיחה צוואר תפוס, לא סתם הם קראו לעצמכם Acbar coctail bar – בר קוקטילים גדול. התפריט קוקטליים מתחלף פעמיים בשנה, קיץ – אביב, סתיו – חורף, וכל תפריט הם מאתגרים וממציאים את עצמם מחדש, תוך כדי שימוש בחומרי הגלם העונתיים הכי איכותיים שיש לדבריהם. "אני יצרתי לעצמי את הארגז חול הזה ואני לא מפחד ממנו" אומר דוד המשתתף השנה בתחרות הברמנים הגדולה בעולם במיאמי. אם לא ימצא חן בעינייכם תפריט הקוקטליים העכשווי, קיים ארון ספרי מיקסולוגיה שתוכלו לעיין ולבחור קוקטייל המתאים לכם יותר במחיר אחיד לכולם.

כמחווה לקבוצנו האהובה הפועל באר שבע, אחד הקוקטליים הנוכחיים בתפריט הוא נוואקמה, הבנוי על שמו ואופיו של טוני נוואקמה, המכיל תערובת ביטר ביתית, טנקירי, תפוזים, ליים, סירופ שקדים ובקיצור ליצור בלאגן שאי אפשר לעצור. גם באיזור האוכל הם לא נשארו בנאליים והביאו חדשנות " אחי, אני מגיש לכם אלכוהול עם חליפה שנתפרה עליי, נראה לך שאגיש צ'יפס ואדממה?" זורק דוד בפרצוף מתעצבן. המזנון שהקימו המשרת אותם בשעות הערב מתפקד בשעות הבוקר והצהריים כמזנון עממי, המציע מגוון סנדוויצ'ים ומנות על הדרך, כדי שהמקום יעבוד כמעט בכל שעות היום. אחת מהמנות לדוגמא הוא כנאפה, שמגיע פעם בשבוע מחברון ולטענת בעלי המקום "אפילו במג'דל שמס לא תטעמו כזה". אחת ההפתעות במקום היא דלת הסתרים הקיימת במקום כששם הקוד הוא "איפה אפשר לעשן?". הפותחת בפנייך וויב אחר בתור הבר, כאשר תצטרך לעשן בעמידה בתוך חדר סגור, מלא באנשים ואפוף בעשן. הדרינקים המשוגעים, האוכל המוקפד והמוזיקה הקשה לעיכול הם רק חלק מהחוויה, הברמנים שנותניםOne man show  כל ערב על הבר סוגר את הסיפור.


זלאמה קוקטייל בר , הנגרים 4 ב"ש. שעות פתיחה – כל ערב מ19:00 עד לא ידע. האפי האוור 19:00 – 21:00 – קלאסיקות ב50% הנחה. ימי א' עד ה'.

תגובות

End of content

No more pages to load