• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קלאודיה צובל מונתה למ"מ מנכ"ל הסינפונייטה הישראלית באר-שבע

לאחרונה הודיע הועד המנהל של התזמורת כי קלאודיה צובל תחליף את עופר סלע והחל מחודש יולי תכהן כמ"מ מנכ"ל הסינפונייטה הישראלית באר שבע.

קלאודיה צובל (צילום: מעיין קאופמן)

קלאודיה צובל (43) חברת קיבוץ שדה יואב החלה את דרכה בסינפונייטה הישראלית באר-שבע כבר בשנת 2006 בתפקיד מנהלת שיווק ואדמיניסטרציה ולאחר מכן בתפקיד סמנכ"ל תפעול ושיווק של התזמורת. החל מחודש יולי הקרוב  תכהן צובל כמ"מ מנכ"ל התזמורת. בחירתה של קלאודיה לתפקיד התקבלה ברוב קולות על ידי הועד המנהל של התזמורת בראשותו של דר' מאיר אנגלרט

במהלך השנים בהן כיהנה כסמנכ"ל תפעול ושיווק צובל הייתה אחראית על ניהול הפרויקטים החברתיים של התזמורת, סנכרון בן הצוותים השונים בתזמורת, ניהלה את מערך השיווק והמכירות, ניהול וגיוס משאבים, תרומות וקשר עם ועד העובדים. צובל הייתה חלק אינטגרלי בהכפלת המנויים ובגיוס הכספים וייצוב המערכות בתזמורת.

קלאודיה צובל על מינויה: "שמחה על ההזדמנות להתקדם ולנהל גוף שהוא הבית השני שלי ב-12 שנה האחרונות. מאמינה שיחד עם המנהל המוסיקלי, נגני התזמורת  וצוות העובדים נוכל להמשיך ולהצעיד את התזמורת קדימה, להגדיל את הפרויקטים החינוכיים, להמשיך בשיתופי פעולה הייחודים לבאר-שבע ולהפיץ את הבשורה של המוסיקה הקלאסית בבירת הנגב, בארץ ובעולם. אני מודה לעופר סלע על ההזדמנות שהעניק לי כאשר קיבל אותי לתזמורת לפני 12 שנה, למדתי ממנו המון ואני מאחלת לו המון הצלחה בתפקידו החדש"


תגובות

End of content

No more pages to load