• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יום הסטודנט בב''ש: סטטיק ובנאל עם ביצוע ראשון ללהיט ''טודו בום''

חגיגות הערב של ''יום הסטודנט'' ברחבת השוק הבדואי (לשעבר) הגיעו לסיומם ובו הופיעו דנה ספקטור, הדג נחש, משה פרץ, סטטיק ובנאל כאמור ולקינוח ברי סחרוף

עשרות אלפי סטודנטים נהרו אמש לחגיגות יום הסטודנט ברחבת השוק הבדואי (לשעבר) בבאר שבע. האמנים שהגיעו ל''נצח'' על הערב היו דנה ספקטור, הדג נחש, משה פרץ שנתן הופעה נהדרת, סטטיק ובנאל שהפציצו עם הלהיט החדש ''טודו בום'' בפעם הראשונה וברי סחרוף שסגר את הערב.

אגודות הסטודנטים שהשתתפו בערב: אוניברסיטת בן גוריון, מכללת סמי שמעון, המכללה הטכנולוגית, מכללת קיי, מכללת ספיר והאוניברסיטה הפתוחה.

את הערב פתחה דנה ספקטור ולאחר מכן עלו הדג נחש לעיני הסטודנטים המעטים שהקדימו להגיע לרחבת השוק הבדואי. לאחר מכן עלה הזמר משה פרץ שכבר ראה מהבמה הגבוהה אלפי סטודנטים שרקדו לצלילי הלהיטים שלו. 

האירוע המרכזי של הערב כנראה היה בהופעתם של סטטיק ובנאל תבורי שיומיים לפני ההופעה הוציאו את הלהיט שכבש את הרשת 'טודו בום', הינה טעימה לפניכם:


המתחם חולק לשני מתחמי במות - במה מרכזית ובמה קטנה. בחלק האחורי של הרחבה, הוצג אוטובוס של נותנת החסות טובורג ואיזורי ''זולות'' להנאתם של הסטודנטים. במתחם לא היו חסרות אטרקציות: טרמפולינות, אזור משחקי סוני פלסטיישן, ברים מיוחדים, במה של יס פלאנט ועוד...

היום ומחר- מסיבת הבריכה במתחם של מרכז הספורט של האוניברסיטה וכן הפסקת לימודים היום (יום ד') ללומדים בבן גוריון ובמכללת ספיר ומחר (יום ה') לשאר מוסדות הלימוד המצויינים בכתבה.

- מסיבת הבריכה המשנית בהשתתפות המכללות גם כן במרכז 

תגובות

End of content

No more pages to load