• 03 יולי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חגיגת ספורט אמיתית: צפו במרוץ הלילה של באר שבע

מרוץ הלילה של באר שבע הסתיים, הרצים עייפים, הכבישים נפתחים שוב לתנועה אבל עם טעם מתוק של עוד. חגיגות צבעוניות וספורטיביות בתמונות וסרטונים


אירוע הריצה הגדול בדרום, מרוץ הלילה של באר שבע, RUN LIGHT התקיים הערב (חמישי 11.05) עם אלפי רצים ומעודדים, שהציפו את רחובות העיר באר שבע באווירה אנרגטית וסוחפת.

בשעה 18:00 נסגרו כבישי התנועה בעיר והחלה הזרימה של המשתתפים לרחבת העירייה. במתחם, המתינו לרצים נקודות לקבלת חולצות ומספרים, בקבוקי מים של מי עדן, עמדה של קלסברג, במה מרכזית שהפעילה את הרחבה ועמדת חימום וריקודים לכל המשפחה. 

מעט אחרי השעה 19:30 החלו הרצים להתקרב לכיוון עמדת הזינוק. המסלולים כללו שלושה מסלולי ריצה זוהרים: מסלולים מדידים באורך 5 ו-10  ק"מ ומסלול עממי באורך 2.5 ק"מ, אשר האירו את רחובות העיר באמצעות אלמנטים מיוחדים של תאורה. שלוש במות מוזיקה לאורך המסלולים הכניסו את הרצים לקצב.

מרוץ הלילה, ביוזמת עיריית באר שבע ובניהולה של חברת כיוונים, הינו חלק ממגמת פיתוח הספורט והאקטיב לייף סטייל בעיר באר שבע וכבר הפך למסורת מהנה בקרב תושבי העיר ואורחיה. המרוץ הינו חלק מאירועי שבוע ספורט ישראל, שמקיים משרד התרבות והספורט.

אחרים, שלא השתתפו במירוץ הצביעו על עומסי תנועה ברחבי העיר שהגיעו לשיא בשעה 19:00 לערך. 

נרשמו עומסי תנועה ברחבי העיר (צילום: דניאל אלגרסי)

אתר ברנז'ה בשיתוף קבוצת באר שבע ביחד ערך שידור חי בדף הפייסבוק ברנז'ה חדשות באר שבע והנגב.

תגובות

End of content

No more pages to load