• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ממאורת סמים - לבר שכונתי. הסיפור של "בר גיורא" בשכונה ד'

לא הרבה יודעים, אך ברחוב שמעון בר גיורא בשכונה ד' נפתח לפני כשלושה חודשים בר שכונתי בשם "בר גיורא". הכתבה עלינו - ההתרשמות עליכם

בר גיורא, ממאורת סמים לבר שכונתי (צילום: ארקדי ארונוב)

כולנו מכירים את ההיסטוריה של שכונת ד' בבאר שבע, אותה לא ניתן לנפנף בגאווה רבה, כאשר האנשים עם אידיאולוגיה לשינוי, לתקווה וליזמות הם מעטים. למעשה, עד לפני הרעיון להקמת מקום בילוי לטובת הסטודנטים באזור, המבנה הנטוש שימש כאזור האולטימטיבי למאורת סמים, נרקומנים וזנות: מבנה ללא תקרה, ללא קירות עמידים וזוהמה מחרידה למראה.

ללא תמיכה כספית (צילום: ארקדי ארונוב)

פתיחתו של מקום בילוי דווקא במיקום הזה, היה שנוי במחלוקת בעייני רבים - אך את קובי כהן, הבעלים של ה-"בר גיורא" ומייסד בר "גולדה" לשעבר, זה כלל לא הרתיע.

ללא כל תמיכה מאף גורם מוסדי או גוף כלכלי בעל כיסים עמוקים ועם המון אמונה, לקח כהן יוזמה והשקיע מאות אלפי שקלים בשיפוץ המקום. והתוצאה לפנינו: בר אותנטי בעל עיצוב עוצר נשימה ואווירה מסחררת חושים. אם לא די בכך, מעבר לאווירה ולעיצוב, המקום מציע מגוון מבצעים הפונים לכולם, גם לאלו מכם המחפשים בר רענן לשתות אלכוהול בו וגם לאלו המחפשים אוכל מצויין לצד כוס הבירה שלהם, במחירים משתלמים במיוחד. לדוגמא: אם הזמנתם כוס ליטר בירה ב-52 שקלים ,תקבלו 4 צ׳ייסרים ב-10 שקלים. בהחלט שווה.

שתו בירה ותרגעו (צילום: ארקדי ארונוב)

בקיץ, עובר המקום תפנית מהותית והתקרה שמכסה אותו נפתחת לרווחה, ומהווה לקונספט מרהיב בפני עצמו. אין ספק כי כדאי להגיע למקום ולחוות את ההרגשה. אחרי מנה משביעה, עם כוס בירה צוננת ביד ומעל ראשך נוף מרהיב של עצים, כוכבים ועננים, כשברקע מתנגנים שירי רוק ישראלי או לועזי. בהחלט מדובר בחוויה נדירה.

קובי, מצידו, הבטיח לנו כי זאת רק ההתחלה  ולתושבים באזור כמו גם לסטודנטים ברחבי העיר באר שבע מצפות עוד הפתעות רבות.

לבנתיים? נסתפק גם בכוס בירה.

תגיעו בהמוניכם (צילום: ארקדי ארונוב)​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load