• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

גבריאלוב פוגש את שוברט

קונצרט מס' 3 של הסדרה הישראלית של הסינפונייטה הישראלית באר-שבע - 18 במרץ בשעה 20:30

מיקי גבריאלוב בהופעה (קרדיט צילום: יניב נוי)

במסגרת הסדרה הישראלית של הסינפונייטה הישראלית באר-שבע הזמר והיוצר מיקי גבריאלוב יופיע על במה אחת יחד עם מאסטרו גיל שוחט ותזמורת הסינפונייטה הישראלית באר-שבע . שיריו המכורים והמרגשים של גבריאלוב אני ואתה, עוף גוזל, אמא אדמה ועוד יפגשו את יצירת המופת של שוברט, סימפוניה מס. 8 "הבלתי גמורה" .

זהו הקונצרט השלישי בסדרת קונצרטים המפגישים את עולם המוסיקה הקלאסית עם ז'אנרים מוסיקאליים כג'אז, פופ ומוסיקת עולם. מיטב המוסיקאים בישראל נפגשים על במת הסינפונייטה הישראלית באר שבע, בניצוחו וניהולו האמנותי של המנצח והפסנתרן גיל שוחט. בקונצרט האחרון של סדרה  זו התזמורת תארח את הזמר והיוצר שלומה גרוניך.   

מיקי גבריאלוב נולד וגדל בתל אביב. את דרכו המוזיקלית החל בלהקת הצ'רצ'ילים שהקים יחד עם חבריו יצחק קלפטר, חיים רומנו ועמי טרייביש, הלהקה זכתה להצלחה בארץ ובאירופה והוציאה שלושה אלבומים. לרבות הימים הלהקה הפכה להיות להקת הליווי של אריק איינשטיין. שיתוף פעולה זה יצר מספר אלבומים מצליחים של איינשטיין והפך את גבריאלוב לחלק מחבורת לול. גבריאלוב כתב מוסיקה לסרטים ביניהם: "שבלול", "מציצים", עיניים גדולות" וכן היה אחראי על הפקות מוסיקה של סדרות טלוויזיה ומחזאות רבים בארץ. מעבר לפרויקטים משותפים עם מיטב הזמרים בארץ גבריאלוב הוציא 20 אלבומים שלו, השתתף בפסטיבלים רבים וזכה בפרס אקו"ם. בשנת 2016 קיבל גבריאלוב תואר ד"ר לשם כבוד מהאוניברסיטה העברית.


מחיר כרטיס: 145 ₪

מחיר כרטיס לאזרח ותיק: 125 ₪

מחיר מיוחד לסטודנטים: 60 ₪ (בהצגת תעודת סטודנט)

חיילים בשירות סדיר במדים - כניסה ללא תשלום על בסיס מקום פנוי ובהצגת תעודת חוגר

טל' להזמנות: 08-6266422

מוצ"ש 18 במרץ 2017 בשעה 20:30

במשכן לאמנויות הבמה באר-שבע


תגובות

End of content

No more pages to load