• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מנכ"ל חדש לתיאטרון ב''ש - אורן אהרוני נבחר להחליף את שמוליק יפרח

היום (יום א' 26.2.17), הודיעה ועדת האיתור של תיאטרון באר שבע (ע"ר) על בחירתה באורן אהרוני למנכ"ל החדש

אורן אהרוני. מהיום מנכ''ל (צילום: דיאגו מיטלברג)

ועדת האיתור של תיאטרון באר שבע (ע"ר) סיימה את עבודתה, ובחרה מבין כ- 15 מועמדים את המנכ"ל החדש, אורן אהרוני. חברי הוועדה, פרופ' אייל שיינר (יו"ר העמותה), הגב' עליזה מנור (יו"ר אגודת הידידים), מר פיני בדש (ראש המועצה המקומית עומר), הגב' עפרה חן (מנכ"לית חברת נגב מינרלים), כולם חברי הועד המנהל של התיאטרון אליהם חברו מר עופר ליפשיץ (יו"ר ההנהלה הציבורית של גודמן-ביה"ס למשחק בנגב וסמנכ"ל בכיר בכי"ל), ונציג עיריית באר שבע, בחרו 5 מועמדים שזומנו לראיון, מתוכם נבחר המנכ"ל החדש.

יו"ר הוועדה, פרופ' אייל שיינר, המשמש גם כיו"ר ההנהלה הציבורית של התיאטרון  מסר כי "לאחר סבב הראיונות אנו שמחים להודיע כי בחרנו את אורן אהרוני לתפקיד מנכ"ל התיאטרון, ואנו מאחלים לו הצלחה בתפקיד. ברצוני שוב להודות לחברי וועדת האיתור על ההליך, זה לא מובן מאליו".

הבחירה באהרוני,  היא תחילתו של עידן חדש בתיאטרון בו תהיה הפרדה בין תפקיד המנכ"ל ובין המנהל האמנותי. עד היום, מהקמתו, שימש המנכ"ל גם כמנהל אמנותי. עם כניסתו של יפרח לתפקיד, מונה רפי ניב למנהל אמנותי שותף ועתה הוא יהפוך למנהל האמנותי הבלעדי של התיאטרון.

אורן אהרוני, בן 47, סמנכ"ל הכספים של התיאטרון ב- 11 השנים האחרונות, יליד באר-שבע ובוגר מערכת החינוך של העיר, נשוי לנעמה (46), מורה ומחנכת במקצועה, ולהם 4 בנים. אהרוני בעל תואר ראשון בניהול עסקי ומשאבי אנוש, ותואר שני במנהל ומדיניות ציבורית, שניהם מאוניברסיטת בן – גוריון בנגב, בוגר הקורס האקדמי להכשרת חשבים ומנהלי כספים מאת ביה"ס למנהל עסקים באוניברסיטת תל-אביב, כמו גם היותו בוגר המסלול ללימודי ייעוץ מס וחשבונאות מאת המכללה למנהל. לאורן אהרוני ידע וניסיון מקצועי רב בעולם הניהול העסקי, ניהול כספים, ניהול אדמיניסטרטיבי ומשאבי אנוש, אותו רכש במהלך השנים בתפקידים שונים במגזר העסקי, קודם הגיעו לתיאטרון באר שבע.

בשנת 2006 נקרא אהרוני לשמש בתפקיד סמנכ"ל התיאטרון על ידי ראש העיר, מר רוביק דנילוביץ', ששימש בשעתו כסגן ראש העיר של מר יעקב טרנר והיה ממונה על תיק החינוך והתרבות בעירייה, במטרה לשקם את התיאטרון המקומי החשוב, שהיה שרוי בה בעת בקשיים כספיים וארגוניים קשים מאד שהטילו צל כבד על המשך פעילותו התקינה. אהרוני יזם, כתב והוביל ביחד עם הוועד המנהל של התיאטרון תכנית הבראה למוסד, תכנית שזכתה להצלחה.

בשנת 2010, עם כניסתו של מר שמוליק יפרח לתפקיד המנכ"ל והמנהל האמנותי של התיאטרון, המשיך אורן להיות יד ימינו של שמוליק בניהול השוטף של המוסד, למעט הניהול האמנותי, ויש לו חלק מרכזי בהמשך הובלת התיאטרון להצלחה, שכמוהו לא ידע המוסד מזה שנים רבות, בשעה שהמוסד זכה וזוכה לתשבחות על ניהולו האדמיניסטרטיבי לצד הצלחתו האמנותית.

תגובות

End of content

No more pages to load