• 08 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מי מגיע לחגיגות פורים בבאר שבע? רמז: תתרגלו להגיד ''סוואג''

ליאור נרקיס, מכירים? ואולי, סטטיק ובנאל מדבר אליכם יותר? רגע, מה עם כוכבות מבאר שבע, אגם בוחבוט ודנה לפידות, מתאים? כל הפרטים על חגיגות פורים בבאר שבע

פורים, חג שמח וצבעוני, חג שבו אפשר להשתטות (עד לא ידע!), להכנס לדמות אחרת, לשמוח בלי גבולות והשנה בבאר שבע החגיגות בסימן "פורים מהסרטים" במתחם ישפרו פלאנט ביום ראשון ה12.3 בין השעות 16:00-10:00. 

בעיריית באר שבע, חברת כיוונים ואגף האירועים השקיעו השנה וכחלק מהפעילויות במתחם יוכלו התושבים להכנס לדלג בין מתחמים שונים ולחוש את עולם הקולנוע. מגניב לא?

אז מה בתכנון?

מעבר למופעים על הבמה המרכזית, שבו יופיעו: הזמר הים תיכוני ליאור נרקיס, הצמד הלוהט סטטיק ובנאל והנציגות מבאר שבע: דנה לפידות והילדה הכובשת אגם בוחבוט, בישפרו פלאנט יהיו מתחמים צבעוניים, "מאחורי הקלעים" של עולם הקולנוע והסרטים.

מתחם מוזיאון השעווה שבו יהיו 29 דמויות שונות מעולם הקולנוע העולמי, חשבתם איך זה להצטלם עם ג'ק ספארו? אלביס? או שאתם אולי בעניין של וונדרוומן? 

מתחם גיבורי העל עם פעלולני קולנוע מקצועיים שיציגו קרבות ענק, טיפוס על קירות, סנפלינג ועוד... בין הגיבורים: ספיידרמן, סופרמן, גובלים ועוד...

אגם בוחבוט ודנה לפידות, הנציגות מבאר שבע במופע המרכזי

מתחם סרטי פעולה ואקשן הכולל דמויות קופצות מגגות, נלחמות בכל סוגי כלי הנשק, נוהגות במכוניות יוצאות דופן : מתרסקים, מתנפצים, נפצעים, וקמים כאילו כלום לא קרה. מתחם תצוגה של מגוון פעלולי אקשן מהסרטים ושישה  פעלולני קולנוע מקצועיים במפגן מרהיב במיוחד לאירוע.

מתחם המערב הפרוע מתחם מעוצב בהשראת עולם סרטי המערב הפרוע. אטרקציות, ריקודים, הפעלות ועמדות משחקי יריד שעשועים.

ועוד...

אז, למה תתחפשו? לשחקן מפורסם? לקאובוי מהמערב הפרוע? אולי לגיבור על? מה שבטוח השנה יש מה לעשות בפורים בבאר שבע. 

הכניסה חופשית

תגובות

End of content

No more pages to load