• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דיג'י שסובל משיתוק מוחין פתח תערוכת ציורים- סקאזי : "נפש של אומן"

"כשאני מצייר יורדות לי דמעות מהעניים" שניר בר חנין הוא דיג'יי המתמודד עם שיתוק מוחין. כעת הוא חושף את תערכות הציורים שיצר בכוחות עצמו. עבור די ג'יי סקאזי הוא מקור להשראה: " כשקשה לי נזכר בחיוך הענק"

"כשאני מצייר יוצאות לי לפעמים דמעות, יצירה היא חלק ממני" שניר בר חנין (27) מתמודד עם שיתוק מוחין, אך עובדה זו לא מונעת ממנו, ולו לרגע אחד, לעשות את מה שהוא הכי אוהב: ליצור, עד היום מוסיקה, עכשיו גם ציורים, כאלה שכשצופים בהם, יתכן קשה יהיה לעכל, כי מאחוריהם עומד אדם מרותק לכיסא גלגלים, והמסוגל להניע את יד ימין בלבד. היום לאחר שנתיים של השקעה יום יומית, נפתחה לראשונה תערוכתו בתיאטרון הפרינג' שבבאר-שבע, והוא ישמח לראות אתכם שם. "הוא השראה גדולה עבורי, ברגעים קשים אני צופה בחיוך שלו" אומר לנו דיג'י סקאזי.

לאחר שנתיים של עבודה קשה, זה סוף כל סוף קרה. תערוכת הציורים הכוללת 13 יצירות אומנות, אותן יצר בר-חנין בכוחות עצמו, נפתחה לראשונה בתיאטרון הפרינג' שבבאר-שבע. את החיוך הענק של שניר, אי אפשר היה לפספס, כמו גם את הכישרון שלו, שהיה תלוי על הקירות, של התיאטרון הצנוע.

בר חנין נחשף לראשונה לאהבה החדשה, והנוספת שלו, במרכז היום של אגודת אילן בבאר-שבע שם מבלה. אימו (נורית בר- חנין) סיפרה בראיון, כי במרכז היום נפתח שיעור אומנות וציור, תחילה בנה שניר נרתע לצייר, אך מאוחר יותר, הבין כי השד לא כל כך נורא.  

"בהתחלה פחדתי, בעיקר מהצבעים, זה היה חדש עבורי, אומנות  מרגיעה אותי, ומעניקה לי פינה של שקט" מספר שניר.

בר-חנין כזכור הוא לא רק צייר, אלא גם יוצר מוסיקה בסגנון טרנס, כן הוא גם די ג'יי! כזה שאמן ישראלי, ומוכר בעולם מעריך ומוקיר, הדי ג'יי הזה הוא "סקאזי", כשנשאל בר- חנין על הקשר שלו עם אמן הטראנסים המצליח, מיד אמר באנגלית, ובקול רם : "hits my big brother",  אחי הגדול", באשר לפתיחת התערוכה אמר בר-חנין: "התרגשתי נורא, הייתי חסר מילים"

בראיון עם אשר סוויסה הידוע  כדי ג'י סקאזי סיפר : "את שניר הכרתי לראשונה כששלח לי הודעה בפייסבוק, נכנסתי לדף הבית שלו, ובתמונות ראיתי איש מיוחד עם חיוך ענק. את שניר פגשתי לראשונה במועדון הפורום שבבאר-שבע, זה היה יום בו גם פגשתי שמחה, שלדעתי כל אדם היה כמהה לה. מהיכרותי עם שניר, הוא אדם יצירתי ויוצא דופן, עם קליטה מהירה ואינטילגנציה לא רגילה, הוא מהווה עבורי השראה גדולה, וברגעים קשים אני נזכר בחיוך הענק שלו, יש לו נפש של אומן"    

תערוכת הציורים של שניר תהיה פתוחה לקהל הרחב עד במהלך חודש פברואר, ועד לתאריך 26.02.2017

כולם מוזמנים להגיע תערוכה, לראות ולא להאמין, זו עשויה להיות ההזדמנות מעולה, לא רק לפגוש כישרון וחיוך, אלא גם את העובדה, שהכל אפשרי, אם באמת רוצים!

תגובות

End of content

No more pages to load