• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קירות בעתיקה: גלריית רחוב - על אמנים ועל קירות

מינהלת העיר העתיקה והתיירות בבאר שבע גאה להציג תערוכה חדשה של אמנים באר-שבעיים בה הם מבטאים את נקודת מבטם הייחודית על הצבע והחיים במדבר

קירות בעיר העתיקה (באדיבות מנהלת העיר העתיקה

פרויקט 'קירות בעתיקה'- הינו שיתוף פעולה בין עיריית באר-שבע – החברה הכלכלית, מינהלת העיר העתיקה והתיירות, המרכז לאמנויות ובין אמנים מקומיים. הפרויקט מייצג התערבות נקודתית בזמן ובמרחב הציבורי, שמטרתו להנגיש ולחשוף את עבודות האמנות לקהל הרחב- גלריית רחוב. התערוכה הנוכחית הינה חלק מרעיון גדול להפוך את העיר העתיקה לחלל תערוכות, מאין מוזאון חיצוני וחופשי, דבר הייחודי בסצנת האמנות המקומית.  

התערוכה 'צבע וחיים במדבר' מציגה נקודת מבט ייחודית של המדבר: מדבר של חופש, צמיחה, פוריות, אהבה, התמודדות והגשמה. אמני העיר העתיקה התגייסו להמחיש את מבטם האישי על החיים במדבר וכל אמן מציג את המדבר האישי שלו.

בעיר העתיקה באר שבע פועלים אמנים מתחומים שונים, שלרובם גלריות עצמאיות בעיר העתיקה. בתערוכה הנוכחית מציגים שבעה מהם, אמני פלסטיים - גלינה נקראסובה, אסיה קינן, טפח אברהמי, יוליה אייזנברג, דריה דוידוב, שמעון סרוסי וציפי זוהר, שמביעים בתערוכה הייחודית את נקודת מבטם האישית על החיים במדבר. בתערוכה שבעה דימויים בגודל 2X2, אקריליק על קנבס. אוצרת התערוכה: אסיה קינן.

השותפים לפרויקט 'קירות בעתיקה' שמו לעצמם למטרה למנף פעילות אמנותית ככלי להתחדשות עירונית בעיר העתיקה של באר שבע – פעילות אמנותית כמייצרת מציאות חדשה ותורמת להתחדשות העיר העתיקה כסביבה עירונית קונקרטית.

גלינה נקראסובה - אתמול, היום, מחר, 2 על 2, אקריליק על קנבס (צילום דיאגו מיטלברג)

יוליה אייזנברג - צימאון, 2 על 2, אקריליק על קנבס (צילום: דיאגו מיטלברג)​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load