• 28 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

והזוכה באליפות הטאקי של ישראל הוא...

עמרי אביב, בן 20 מהיישוב תמרת, הוכתר כאלוף הטאקי של ישראל, באליפות שנערכה בלונדע - מוזיאון הילדים של באר שבע ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל ביום שישי האחרון, בשיתוף ממציא המשחקים חיים שפיר

תמונות גיל נמט, אולפני קקטוס

הוא טיפס שלב אחר שלב, מניצחון לניצחון, ועכשיו הוא אלוף הטאקי הראשון של ישראל (ושל העולם כולו)! עמרי אביב, בן 20 מהיישוב תמרת שבגליל התחתון, זכה בגמר אליפות הטאקי שנערכה בלונדע - מוזיאון הילדים של באר שבע ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל, בשיתוף ממציא המשחקים חיים שפיר. כיום עמרי עושה שנת שירות, ורגע לפני הגיוס הוא זכה בחופשה ל-4 אנשים ביורודיסני.

לאחר הזכייה בפרס ובתואר הנכסף, אביב הוזמן על ידי ממציא המשחק חיים שפיר למשחק ראש בראש, והבטיח שאם ינצח יוכל לקבל כל משחק שלו שיבקש. אבל שפיר עדיין בלתי מנוצח וגבר גם על אלוף הטאקי החדש.

בגמר הגדול השתתפו 80 מתחרים שעלו משלבי המוקדמות שהתקיימו בסוכות ובשולחן הגמר המכריע שיחקו 4 פיינליסטים. ברגעים המותחים ביותר, לפני המשחק האחרון, ממציא המשחקים חיים שפיר, שחתום על המצאת הטאקי בירך את כל המשתתפים ואמר שהוא מתרגש מקיומה של אליפות הטאקי בלונדע-מוזיאון הילדים של באר שבע. עוד ציין כי סירב בעבר להצעות רבות לקיום אליפות כזו, אך הפעם, לאור הערכים המשותפים שמקדמים המוזיאון וחברת המשחקים, נענה לשיתוף הפעולה והוא מאוד שמח על האליפות המוצלחת.הפרסים לשלושת המקומות הראשונים הוענקו במעמד מנכ"ל כיוונים שלומי נומה, ממציא המשחק חיים שפיר ומנכ"ל הלונדע אלעד אזולאי. למקום השני הגיעו בתיקו גדי אלימלך, בן 8 מבני ברק, ושיראל שביט, בת 11.5 מחדרה, ולכן הוחלט להגדיל את הפרס ולהעניק לשניהם חופשה משפחתית בישראל. אביב פייגל, בן 48 מגדרה, הגיע למקום השלישי וזכה באירוע בלונדע.


תגובות

End of content

No more pages to load