• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תיאטרון ב"ש פותח עונה בטקס חגיגי עם ההצגה "אבודים ביונקרס"

ביום רביעי חגגו בתיאטרון באר שבע את העונה החדשה בהצגה חגיגית של "אבודים ביונקרס" ובפרסים לעובדת המצטיינת לריטה מיגירוב, לשחקנים תום אבני, תום חגי, אביגייל הררי ולבמאי כפיר אזולאי

צילומים: דיאגו מיטלברג

כבכל שנה חגגו בתיאטרון באר שבע את פתיחת העונה בהצגה חגיגית להפקה הראשונה של השנה בנוכחות ההנהלה הציבורית, אגודת הידידים ועובדי התיאטרון. רגע לפני שהתחילה ההצגה "אבודים ביונקרס", עלה ראש העיר רוביק דנילוביץ' ובירך את יו"ר ההנהלה הציבורית החדש של התיאטרון, פרופ' אייל שיינר בהצלחה בתפקידו החדש.מנכ"ל התיאטרון שמוליק יפרח, הכריז על העובדת המצטיינת מטעם מפעל "העובד המצטיין" של ידיעות אחרונות, ובמימון משפחת בני שופן ז"ל – לריטה מיגירוב, העובדת מזה 13 שנים בתיאטרון והיא אחראית צוות המלבישות "לריטה מבצעת את כל מטלות תפקידה תוך יצירת קשר בינאישי חיובי עם הסובבים אותה ובמציאת פתרונות מקצועיים, טובים ויצירתיים לכל בעיה המתעוררת בשטח" נימק יפרח את הבחירה.


את הפרס הגישה נועה שופן, בתו של בני שופן ז"ל ממייסדי וראשוני אגודת הידידים של התיאטרון שנפטר באופן פתאומי לפני שנתיים והוא בן 60 בלבד. לזכרו ועל שמו החליטה משפחתו לתרום את פרס העובד המצטיין.

בסיום ההצגה המרגשת, חילקו מנכ"ל התיאטרון שמוליק יפרח והמנהל האמנותי רפי ניב פרסים גם ליוצרים ושחקנים מצטיינים. בכל שנה בוחר התיאטרון להוקיר את עבודתם של יוצרים ושחקנים על הישגיהם המקצועיים.השנה נבחרו:

 תום חגי, שהצטרף לתיאטרון ב-2012 והספיק לגלם כבר שניים עשר תפקידים וגם לזכות בפרס השחקן המבטיח.

תום אבני שהצטרף לתיאטרון לגלם את יוג'ין ב"טירונות בלוז" ומאז מככב בתפקידים ראשיים שונים ביניהם רומיאו ב"רומיאו ויוליה", הרולד ב"הרולד ומוד" ועוד.

אביגייל הררי שנחטפה הישר מביה"ס למשחק והייתה מועמדת כבר לשחקנית מבטיחה ולשחקנית הטובה ביותר על שורה של תפקידים שמילאה בתיאטרון ובקרוב תעלה ההפקה "הורים איומים" בה היא מככבת לצד תום חגי.

ואחרון חביב – כפיר אזולאי, במאי ההצגות "קן הקוקיה", "נורה", "סליחות" ו"חתונת הדמים". כולם זכו בפרס כספי מאגודת ידידי התיאטרון.

​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load