• 08 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קומדיות צרפתיות ביס פלאנט ב''ש

בואו לראות קולנוע צרפתי מצחיק, נהדר ושנון, במסגרת פסטיבל קומדיות צרפתיות הנערך בסינמטקים בישראל ובבאר שבע - במתחם יס פלאנט

הקומדיה ''לחזור לגור עם אימא'' (צילום: באדיבות ''קולנוע חדש'')

בעקבות ההצלחה בשנה שעברה פסטיבל "או לה לה!" השני יוצא לדרך עם שלל קומדיות צרפתיות והקרנות מיוחדות. את הפסטיבל יפתח "לחזור לגור עם אמא" הסרט החדש של אריק לאבן ("בר בי קיו"). סרט הנעילה יהיה "להתאהב מעל לראש" בכיכובם של שני השחקנים שכבר הובילו קומדיות רומנטיות שהצליחו מאוד בארץ בשנה האחרונה ז'אן דוז'רדן ("הוא + היא") ווירז'יני אפירה ("נפלאות החושים"). זהו סרטו האחרון של לוראן טיראר ("ניקולא הקטן"). שני הבמאים לאבן וטיראר יתארחו בפסטיבל ויגיעו להקרנות של סרטיהם. עוד בפסטיבל תוקרן הקומדיה הקלאסית "ההרפתקה הגדולה" (נקראת גם "האנגלים באים, האנגלים באים") עם מלך הקומדיות הצרפתיות לואי דה פינס, וגם נראה שתי קומדיות חדשות בכיכובו של הקומיקאי האהוב ביותר בצרפת כיום דני בון "לולו" ו"קמצן". בפסטיבל תערך גם מחווה ליוצרת סולבג אנספה הבמאית של "לולו אישה עירומה" שהלכה לעולמה, זהו סרט מרגש עם הכוכבת קרין ויאר ("משפחת בלייה") בתפקיד הראשי. סמיר גסמי ששיחק בכמה מסרטיה והיה שותף ליצירתה של אנספה יתארח גם הוא בפסטיבל.
מועדי ההקרנות ביס פלאנט באר שבע: הפרה - 14.11. לאמץ אלמן - 14.11. האושר הוא סיפור לשניים - 15.11. לולו - 16.11. לחזור לגור עם אמא - 17.11. להתאהב מעל לראש - 19.11.


הסרט "הפרה" // 2016, צרפת. 

​​​​​​​
הקומדיה "לולו" // 2015, צרפת

תגובות

End of content

No more pages to load