• 03 יולי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אליפות הטאקי הראשונה בעולם בלונדע באר שבע

ממציא המשחק חיים שפיר נענה לקיים את אליפות הטאקי במוזיאון הילדים ''לונדע'' באר שבע, כמה עולה השתתפות ואיך זה עובד?

טאקי, המשחק הכי ישראלי שיש

לונדע - מוזיאון הילדים של באר שבע ע''ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל וממציא המשחקים חיים שפיר מזמינים אתכם לאליפות הטאקי הראשונה בעולם!

הטאקי נמצא בכל בית, נהנים ממנו מגיל 6 ועד 99, והוא המשחק הכי ישראלי שיש. אז עכשיו, כשהוא חוגג 35 שנה, הגיע הזמן לגלות מי יהיה אלוף ישראל?

חיים שפיר,ממציא המשחק וקרוב ל40 שנה ממציא משחקי חברה, נענה לקיים לראשונה את אליפות הטאקי במוזיאון הילדים ''לונדע'' באר שבע במתחם מיוחד שיוקדש לאירוע.

מתוך הקמפיין של אליפות הטאקי בלונדע באר שבע

איך זה יעבוד?

אליפות הטאקי תתקיים בסוכות בתאריכים: 17-24.10 בלונדע – מוזיאון הילדים של באר שבע בהשתתפות של 40 ש"ח בהרשמה מראש באתר לונדע (ניתן להכניס 2 מלווים ליציע עידוד מיוחד)

המשתתפים (מגיל 6 ועד 99) ירשמו מראש באתר לונדע-מוזיאון הילדים של באר שבע. בכל יום במהלך סוכות, יתקיימו מספר מקצי תחרות. בכל מקצה ישתתפו 125 שחקנים, בכל הגילאים, שישחקו ב-3 סבבים. משתתפי הסבב האחרון –"שולחן הגמר", יזכו בכרטיס לגמר האליפות שיתקיים לקראת חנוכה, ובו יוכתר אלוף הטאקי.

מלבד התואר "אלוף ישראל בטאקי", יוענקו פרסים יקרי ערך למקומות הראשונים: 

מקום ראשון - חופשה משפחתית בחו"ל,

מקום שני -חופשה משפחתית בארץ,

מקום שלישי-אירוע בלונדע. בנוסף, כל מתמודד יזכה בשי.

"אנחנו מאמינים כי חווית המשחק מגבשת את המשפחה ומעצימה את הילדים. בעידן של מסכים, יש חשיבות גדולה למשחקיהשולחן בהם אנו משחקים פנים אל פנים עם  היקרים לנו",  אמר אלעד אזולאי, מנכ"ל מוזיאון לונדע, "ואנחנו מאוד שמחים וגאים על שיתוף הפעולה עם חיים שפיר שנוצר סביב הערכים המשותפים שאנחנו מקדמים".

תגובות

End of content

No more pages to load