• 08 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קאמרית 7

הסינפונייטה הישראלית באר-שבע בשיתוף פעולה עירוני לקידום הסדרה הקאמרית

(קרדיט צילום :באדיבות הקונסרבטוריון באר-שבע)

הסדרה הקאמרית באר-שבע קיימת כבר 17 עונות בקונסרבטוריון למוסיקה בבאר-שבע. השנה, החליטה הנהלת הסינפונייטה הישראלית באר-שבע לקחת את הסדרה הקאמרית תחת חסותה, בהרכב הקיים,  ומציגה רפרטואר מגוון וייחודי המבוצע עם מוסיקאים צעירים מהארץ ומחו"ל לעונה ה – 18 של הסדרה.

הסדרה תפתח ב – 2 לנובמבר עם קונצרט פתיחת עונה יחד עם הפרוייקט הבינלאומי "מוזתיקה", עמותה ללא מטרות רווח הפועלת בישראל, גרמניה פולין וספרד והיא בונה מודל עבור תלמידים מצטיינים לפיו הם ינגנו בקביעות רפרטואר קאמרי איכותי בפני קהלים מגוונים. 

עוד בקונצרטים של הסדרה הקאמרית, ערב מרתק של יצירות מקוריות לשלישיה לא שגרתית, סופרן קרן יער ופסנתר, פסנתר בשמונה ידיים, נארח את רבעיית כרמל עם גלעד הראל, שלישית קלרינט עם יבגני יהודין, יקי ראובן שיבצע דואו ב-16 מיתרים. את סוף הסדרה יסגרו אנסמבל אלזה, הרכב מודולרי של נגנים ישראליים שחיים בגרמניה יחד עם נגנים גרמניים.

עופר סלע, מנכ"ל הסינפונייטה הישראלית באר-שבע " במסגרת היותנו הגוף המוביל של המוסיקה הקלאסית בבאר-שבע רבתי היה זה טבעי לאחד כוחות עם הסדרה הקאמרית של הקונסרבטוריון למוסיקה. אנו מציגים השנה סדרה מרתקת ומגוונת עם מוזיקאים צעירים, מהארץ ומחו"ל וצלילים מיוחדים השמורים רק להרכבים קאמרים. אני אמון ובטוח שהעונה הקרובה תהיה נפלאה וזה רק תחילתו של שיתוף פעולה מעניין יחד עם, קונסרבטוריון באר שבע, חברת כיוונים והמשכן לאומניות הבמה באר-שבע"


הקונצרטים מתקיימים בקונסרבטוריון למוזיקה באר-שבע

תחילת הקונצרטים - בשעה 20:00

המנוי לסדרה כולל כניסה ל-7 קונצרטים

מחיר מנוי – 400 ₪

לוועדים או מנויי סינפונייטה–  320 ₪

כרטיס לקונצרט בודד – 90 ₪

כרטיס לקונצרט למנויים – 75 ₪

כרטיס לסטודנטים ותלמידי קונסרבטוריון – 20 ₪

לרכישת מנוי או כרטיס טל. – 08-6266422

תגובות

End of content

No more pages to load