• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שישי, חוגגים בעיר העתיקה

מופע רחוב של אקו וטיטו, מחר בבימת המדרחוב (צילום: גאיה סעדון)

אקו וטיטו, מחר במדרחוב באר שבע (צילום: גאיה סעדון)

מידי יום שישי בין השעות 10:00 בבוקר ל- 13:00 בצהריים מתקיימים במדרחוב קק"ל בעיר העתיקה בבאר שבע הופעות חיות של הרכבים מוזיקליים מקומיים. המטיילים במוקדי התיירות והתרבות בעיר העתיקה והעוברים והשבים במדרחוב, יוכלו ליהנות מסגנונות מוזיקה שונים בכל שבוע, שינעימו את הבילוי בעיר העתיקה.  ההופעות הן ללא עלות ופתוחות לקהל הרחב.

שישי, ה-16 בספטמבר: אקו וטיטו - צמד מפיקים מוסיקליים אשר יוצרים יחד מיקס אנרגטי, מגוון ובועט המשלב רקע אתני מזרח תיכוני בשילוב מופלא עם בייס, דאב והיפ הופ. ההופעה תתקיים במסגרת אירועי ימי תרבות של מפעל הפיס בשיתוף משרד התרבות והספורט.

בשבועות הבאים: 23.9, 30.9, 7.10 ג'ויאה - הרכב מוסיקלי של מוסיקה אתנית, תיפוף ומוסיקת עולם. את ג'ויאה מרכיבים קבוצת נגנים מקצועיים, יוצרים, המתמחים בניגון על כלי נגינה עתיקים ומסורתיים.


מוקדי תיירות נוספים שפתוחים בימי שישי בעיר העתיקה: מרכז מבקרים בינלאומי באר אברהם, מתחם הקטר 70414,  זה לא בעיר העתיקה, מוזאון הנגב לאמנות, בית האמנים, גלריה טרומפלדור, ועוד.

כמו כן, יש בעיר העתיקה את כל העסקים והדוכנים הותיקים, של סוחרי באר שבע האהובים - בהם דוכני פלאפל ופול ותיקים, בתי קפה בהם מתקיימים הפרלמנטים של שישי (חלקם מצחיקים בטירוף). אי אפשר כמובן לשכוח את השוק העירוני, חגיגה של טעמים, צלילים ודוכנים. 

תבלו בשישי בבאר שבע!

תגובות

End of content

No more pages to load